Au Pair Soňa – California, USA

Dobrý den Kamilo,

 ani netuším jak se omluvit za pozdní odpověď, chtěla jsem odpovědět dříve, ale moje odpověď se neodeslala celá,  a pak jsem na to zapomněla. 

 Rozhodla jsem se Vám napsat teď a poděkovat za všechno, co jste pro mě za celý ten rok i před mým odjezdem udělala. Nesmírně si toho cením! 

 K mému příběhu bych ráda řekla, že jsem v rematch našla rodinu, která měla v programu špatný start stejně jako já, ale když jsem sem přijela najednou se mi strašně ulevilo a já věděla, že jsou to ti praví. Starala jsem se o holčičku, která měla 6 měsíců když jsem přijela a teď už je z ní velká holka, která mi uteče ani netuším jak 😀 Moji host rodiče mě berou jako jedno ze svých dětí a byli mi celou dobu obrovskou podporou, ať už jsem potřebovala cokoliv. Můžu říct, že je to jako odjíždět od vlastní rodiny, možná ještě trochu horší. Za tu dobu s nima jsem procestovala skoro všechny státy sousedící s Cali, podívala jsem se na Hawaii, kam jsme vzali i moji kamarádku, abych tam nebyla sama. Ne pořád bylo všechno růžové, ale nic není perfektní a nakonec všechno dobře dopadlo. 

 Rozhodla jsem se ale, že je nejvyšší čas odjet domů a začít budovat svůj život. Odjíždím s pocitem, že jsem si splnila svůj sen, poznala úžasné lidi, podívala se na spoustu míst a hlavně poznala sama sebe! Znovu bych do toho nešla a na své děti si chvilku počkám, ale zkušenost to byla neuvěřitelná 😀 V nejlepším se má přece přestat, takže balím kufry a vracím se za oceán. 

 Ještě jednou děkuju a doufám, že se máte dobře 🙂

Hezký den, 

 Soňa