Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Srpen 2014

Dobry den, mela jsem v planu napsat drive, ale nebyla moznost, ted vyuzivam sluzeb Glasgowske knihovny a tim je ma komunikace vyresena. Odjela jsem pred par mesici a musim moc pochvalit vasi praci, pobyt probiha v poradku, vase agentura se o vsechno postarala na takove urovni, ze jsem odjizdela z CR naprosto klidna a s dobrym pocitem, ze je vsechno zajistene a dobre zorganizovane. Jsem ve Skotsku u senioru vysokeho veku, nebyl to muj puvodni plan,  nejdrive jsem chtela pracovat s malymi detmi, ale ted jsem stastna, ze jsem u tak pohodove a vesele rodiny, jsou pratelsti a mili , moc dobre se mi u nich pracuje a bydli.

Problem je vsak s anglictinou, je tady, obzvlaste v Glasgow hodne jina anglictina a prvni mesice jsem mela velke problemy jim rozumet a vsem, kteri se chystaji do Skotska doporucuji vzit si hodne dobry slovnik s vyslovnosti v obou castech.
Diky cestovatelske vasni techto temer stoletych lidi jsem mela za tech par mesicu moznost poznat i jina mista ve Skotsku a musim konstatovat, ze je to krasna zeme s divokou prirodou na venkove a  jedinecnou architekturou ve mestech, krasnym morem a romantickymi misty na pobrezi. Nektera mista jsou magicka, stejne tak jako zdejsi obloha, ktera je ozdobena duhou temer po kazdem desti a nadherne barevna kazdy podvecer, nez se setmi.
V takove psychicke pohode jak jsem tady, jsem nebyla snad poslednich pet let.

S pranim krasneho dne a pozdravy ze zeleneho raje se louci Iv.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?