Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

New Jersey, USA

Dobrý den,

omlouvám se za tak pozdní odpověď. Kolikrát se k tomu dostanu a začnu odepisovat, a poté musím odejít a zapomenu. Mám se tu velice dobře, léto je v New Jersey super. Ze začátku jsem trošku bojovala, ale teď už je to v pohodě všechno. USA jako země je skvělá. Ještě stále jsem jak Alenka v říši divů. Určitě můžu napsat.
Bude to skoro 9 měsíců, co jsem tady. Ze začátku jsem si ani neuvědomila, že jsem v Americe. Bydlím v menším městečku, kde si člověk připadá od začátku jako doma. Moje rodina je skvělá, starám se o 3 mladší holky, za které jsem moc ráda. Dokážou vám krásně ukázat, jak vás mají rády. Opravdu jsem za ně velice vděčná. Nikdy jsem s nimi neměla žádné problémy a všechno se tady dá vyřešit. Kolem sebe mám spoustu holek, které jsou ve stejném prostředí a situaci, takže na to nejsem sama. A své dvě dovolené jsem pojala trošku víc dobrodružněji a to v Portoriku a na Kubě. Ale i mezitím, při prodloužených víkendech jsem se podívala všude, kam jsem chtěla. Neprodlužuji kvůli tomu, že se vracím zpět do školy, ale kdyby škola nebyla, tak 100 procentně prodloužím. Teď už mě čeká jenom pár měsíců do konce a potom Hawaii a Californie. A rozhodně bych to doporučila každému, kdo o tom uvažuje. Je to velká zkouška pro člověka, ale to kolik se tady naučíte a kolik lidí poznáte je až nezmeřitelné.
Přeji hezký den
 Simona

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?