Au Pair Petra – West Sussex, Anglie

Milý Coolagent,

nyní je to téměř dva roky, co jsem využila vašich služeb a vyrazila jako au pair do Velké Británie.
Musím říct, že to bylo jedno z mých zatím nejlepších rozhodnutí v životě. Samozřejmě jsem měla nějaká očekávání. Jako například jaká by měla být rodina, ve které budu, jaká místa bych chtěla navštívit a celkově jak nejlépe využít čas zde strávený k osobnímu rozvoji a poznávání zahraniční kultury.
Pokud mám být naprosto upřímná, realita předčila mé očekávání.
Rodina mě přijala naplno jako plnohodnotného člena. Vždy jsou velmi vstřícní. Pomohli mi zařadit se do bežného života v Anglii naprosto bez problému. S celou rodinou máme přátelský vztah. Zdokonalila jsem se v angličtině, navázala nová přátelství, začala jsem vypomáhat v soukromé mateřské škole jako dobrovolník (jsem původně učitelkou MŠ), navštívila jsem spoustu nádherných a zajímavých míst.
Život v Anglii mě pohltil tak, že jsem se po roce rozhodla přijmout nabídku rodiny a pobyt si prodloužit.
Nyní tu žiji rok a půl a v srpnu se chystám rodinu opouštět. Bude to velmi těžké, ale je čas posunout se zase kousek dále.
Touto cestou jsem vám chtěla poděkovat, za vaše služby a zprostředkování Au Pair pobytu v Anglii.  Jste velmi fajn agentura a moc chválím váš přístup ke klientům.
Zároveň bych vás chtěla poprosit, zda nemáte nějakou fajn holčinu, která by chtěla vyrazit do Anglie jako Au Pair a zažít podobné zážitky jako já. Moje rodina bude hledat novou Au Pair a tak bych byla moc vděčná, kdybyste mohli pomoct. Jelikož mi na moji host rodine velmi záleží, moc bych si pro ně přála někoho milého.
Ještě jednou vám mockrát děkuji a těším se, že od vás brzy uslyším.
S přáním pěkného dne
Petra