Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

New Jersey, USA

Zdravím všechny kteří váhají nad pobytem Au Pair v USA.

Už jako málá jsem věděla že po střední škole chci odcestovat někam daleko, naučit se plynule anglicky a procestovat všechno co se jen dá.

Tento program mi umožnil vše! V USA jsem již tři měsíce a nemůžu být víc nadšená. Bydlím v New Jersey nedaleko od NYC a starám se o tři děvčata. Moje host family je naprosto skvělá a opravdu se s nimi cítím skoro jako doma.

Nedá se to tu srovnat s žádnou jinou zemí kterou jsem doposud navštívila. Už jen ten pocit když v prvních pár dnech co jste tu navštívíte všechna ta známá a dechberoucí místa v NYC a přijdete si jako ve filmu.

Stihla jsem tu už navštívit mnoho úžasných míst a jet na mojí první dovolenou do Colorada a na Long Beach Island.

Byla jsem i příjemně překvapená že s tímto programem tu opravdu nejsem sama. Au Pair in Amerika se tu o Vás stará a s jakýmkoliv problémem Vám ochotně pomůže.

Moje angličtina se lepší každým dnem a potkavám tu neustále nové přátele. Zbývá mi tu sice ještě hodně času, ale už teď vím, že po 1 roce domů určitě ještě nepojedu.

Neváhejte a pusťte se do hledání rodin. Stojí to za to!

Petra

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?