Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Září 2014

Dobrý den,

daří se mi tady opravdu skvěle. Můj pobyt tady utekl jako voda, za 14 dní odjíždím a vůbec se mi nechce. Rodinka, kterou jste pro mě vybrali je naprosto úžasná, přirostli mi k srdíčku, hlavně můj sedmiměsíční svěřenec James a psík Simba. Nejraději bych si je odvezla domů. :-)) Jsou moc hodní, moc milí, bydlím v krásném velkém domě, víkendy trávím s kamarády v Londýně. Byla jsem s rodinkou dokonce na dovolené ve Francii, kde jsem většinu času trávila s prckem. Tímto bych Vám ještě jednou chtěla velmi poděkovat za zprostředkování, letní pobyt byl pro mě nezaplatitelnou zkušeností, získala jsem nové přátele, mám spoustu skvělých zážitků. Tímto zdravím já, můj malý James i psík Simba celou partu z Coolagentu! :-))
Patricie_PhotoPatricie_Photo2Patricie_Photo3

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?