Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Michigan, USA

Po maturitě jsem nevěděla co dál. Rozhodnutí, že se stanu au pair přišlo nečekaně, ale bylo to doposud nejlepší rozhodnutí v mém životě. Začala jsem hledat na internetu a neotálela s odesláním emailu agentuře, abych se více informovala. Au pair in America mi dalo možnost dostat se až za oceán a objevovat nový svět. Nebylo to jednoduché, ale ta cesta stála každopádně za to a nic bych neměnila. Agentura mi na cestě sem stoprocentně pomohla a poradila s každým krokem a dotazem. Ačkoliv moje angličtina není nejlepší, vše jsem zvládla a teď jsem tady a mohu si ji zlepšit, mohu se podívat na krásná místa Ameriky a setkat se s novými lidmi a kulturami. Mám zde skvělou rodinu, která mě podporuje a věřím, že z nás budou přátelé již napořád. Je to skvělá příležitost, která se naskytne jen párkrát za život a jen těm, kteří jsou ochotni pro sebe něco udělat. Odloučení od vlastní rodiny mi dává možnost osamostatnit se. Práce s dětmi je náročná, ale zároveň fascinující. Vše je pro mě nové a já jsem moc vděčná za tuto možnost poznat sama sebe.

 

Patricie

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?