Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Anglie, léto 2015

Můj zahraniční pobyt

Toto léto jsem strávila v Anglii  jako au-pair a nikdy na to nezapomenu. Agentura mi posílala mnoho nabídek, ze kterých jsem si vybrala jednu. Byl to velmi dobrý výběr. S rodinkou  jsem dodnes v kontaktu ( a doufam, že i nadále budu).
Svou rodinku jsem si velmi oblíbila. Neměla jsem vůbec žádné problémy, přijeli mě pěkně vyzvednout na letiště, chovali se ke mě  jako ke členovi rodiny. S host mum jsme se vůbec nehádaly a celkově jsme si sedli. Dětičky byly super a chtěla jsem si je i vzít s sebou domů.
Pokud i Ty toužíš jet někam jako au-pair neboj se! Zkus a uvidíš. Že nemáš s kým jet??? Ale to vůbec nevadí !! Jedeš přece do nové země, aby jsi poznala nové lidi. Tak se neboj a splň si svůj sen!!!
Hodně šťěsí a Přeji Ti  samozřejmě dobrý výběr rodinky !!!

Nikoleta

PinterovaNikoleta_ohlas2PinterovaNikoleta_ohlas1

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?