Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Londýn, Velká Británie

Po střední škole jsem chtěla vycestovat, ale nevěděla jsem, jak a kde na to vzít peníze. Našla jsem si program jako au pair a rozhodla jsem se vycestovat přes agenturu CoolAgent. Hned na začátku musím říct, že tak hezky přístup a tolik ochoty jsem nezažila už to udělalo hodně. Poslala jsem všechny dokumenty co byly potřeba a mohla se začít hledat rodina. Byla jsem až překvapena kolik rodin mi bylo posláno, takže si myslím ze se nikdo nemusí bát, ze by si rodinu nenašel. Všechny rozhovory s rodinami probíhali v podobě skypu a e-mailu. Nakonec jsem si jednu rodinu vybrala a oni také měli zájem, vše se stihlo do měsíce. Všechny poplatky za zprostředkování se platili, až po výběru rodiny, takže kdyby se náhodou stalo, že si rodinu nevybere o žádné peníze nepříjdete. Od Listopadu 2017 bydlím u úžasné rodiny a starám se o dvě super děti. Můžu všem tento zážitek jedině doporučit i když jsou začátky těžké, ať se to týká buď odloučení od rodiny nebo zvyknutí na nové prostředí, tak to stojí za to a za novou životní zkušenost nikdy nic nedáte.

Hezký den, Nikola:-)

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?