Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Colorado, USA

Dobrý den,

omlouvám se,váš email jsem objevila až dnes v nevyžádané poště.
Posílám pozdrav z podzimního Colorada. Celý rok utekl hrozně rychle a za 9 dní mě čeká odjezd. Rozhodnutí,že odjedu do USA jako aupair bylo nejlepší,co jsem mohla udělat. Ani na chvíli jsem nelitovala,i když ne vždy to je /bylo jednoduché. Moje host family se stala moji druhou rodinou a děti jsem brala jako vlastní,a proto rozhodnutí,že se po roce vrátím zpátky domů bylo jedno z nejtěžších co jsem musela udělat,ale cítila jsem že je čas začít novou kapitolu. Moje HF to plně respektovala a už teď plánují jak se během příštího roku přijedou podívat do ČR. Skvělé rodiny existují,důležité je počkat na tu správnou a neunáhlit se. Člověk to cítí v momentě,kdy s tou správnou rodinou mluví. Asi nejdůležitější věc,kterou bych poradila holkám,které se na svůj odjezd teprve chystají : je to o lidech , ne o místě, kde budete žít.
Spousta holek odmítá rodiny ,protože chtějí do NYC,San Francisca,nebo někam na Floridu a po čase zjistí, že si s rodinou nerozumí,protože byly vlastně nadšené z toho,kde rodina žije. Já jsem odjela do Colorada,které spoustu američanů považuje za nejhezčí stát. Myslim, ze maji pravdu, Colorado je nadherne!

Monika
 img_192165320639522_1imag1037 imag1091-1 imag0846img_2843

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?