Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Srpen 2014

Krásný den všem

3 měsíční pobyt nebo letní pobyt v UK s COOLAGENT bych každému vřele doporučila.
I přes počáteční paniku, že neseženu rodinu pouze na 3 měsíce se na konec povedlo.
Bydlím v malé vesničce jménem Ixworth nedaleko Bury St. Edmunds nebo pokud chcete vyloženě velké město tak Ipswich nebo Cambridge. Lidé v UK jsou všichni hrozně milý stačí se usmát a už vás všichni zdraví a automaticky se ptají jak se máte i když vás třeba vůbec neznají.
Rodinka je úžasná 🙂 Starám se o dva kluky Willa (9 let) a Jamese (6 let) a 3 kočky 😀 Orca, Jessie a Basil. Řekla bych to asi takhle: Kluci jsou kluci a občas jsou na sebe navzájem dost ošklivý nebo prostě zlobí, ale zatím jakýkoliv problém jsme měli moje hostmum po vyslechnutí všech 3 verzí vyřešila, takže si absolutně nemám na co stěžovat. Jakýkoliv nedostatek byl okamžitě vyřešen. I když jsem se ze začátku poměrně bála mluvit během pár dní jsem jazykovou bariéru překonala a teď jsem schopná dokonce už i bez anglických titulků sledovat TV zprávy. Jsem opravdu ráda, že jsem jela =) První 4 týdny jsem měla o víkendech možnost navštěvovat jazykové kurzy, kde se moje angličtina poměrně zlepšila a dokonce bych úspěšně, s minimální ztrátou bodů, složila zkoušky PET, které jsem měla možnost si na nečisto vyzkoušet 🙂
Nejlepší bylo, že rodinka mi půlku kurzu zaplatila a zbytek mi strhla z platu takže jsem nemusela řešit v podstatě žádné peníze. Což bylo milé.
Jinak za tu dobu, co jsem tady jsem se seznámila asi s 10 au-pair ze všech možných koutů světa a dokonce i s pěti češkami a z toho 3 jsem potkala už v autobuse na cestě sem, bohužel jsme rozházené po celé Anglii takže se  nám nepovedlo se navštívit. Jinak s ostaními au-pair jsem spáchala návštěvu Cambridge jak můžete vidět v přiložené fotografii kde jsme 3 holky 😀 Češka, Maďarka a Nizozemka =) Míša, Ibi a Fenny =)
Bylo to strašně fajn.
Z výletů kromě Cambridge, jsem s rodinkou dvakrát navštívila pobředí jednou nedaleko Woodbridge a druhý výlet byl do Felixstowe. Dále jsme s rodinkou navštívili vesničku Lavenham, která byla dokonalá. A protože jsem milovnice koní rodinka naplánovala výlet na farmu v Okfordu, kde bylo zrovna předvádění tažných koní. Moc si to tu užívám. Jako třešničku na dort bych chtěla říct, že jsem pozvaná strávit s nimi kousek dovolené, na kterou odjíždíme tuto sobotu. Jedeme do Wintertonu, kde budeme bydlet v domečku, který bude kousek od pláže. Moc si to tu užívám.
Tímto bych chtěla poděkovat všem kdo se podíleli na mém umístění. DĚKUJI!
A všem kdo uvažují jet s COOLAGENT jako au-pair bych chtěla říct: „neváhejte a jeďte!!!“
Je to absolutně nezapomenutelný zážitek. Člověk pozná jinou zemi a jiné lidi.
Stojí to za to!

Kominova_Photo1Kominova_Photo2

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?