Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Littleworth, Anglie

Ahoj všem!

Jmenuji se Míša, je mi 19 let a momentálně jsem v Anglii jako au pair. Žiju ve vesničce jménem Littleworth, která je asi 10 minut autem od Worcesteru. Starám se o dvě dívky (11, 14) a o domácnost. Nic těžkého jenom nějaké to luxování, nádobí, žehlení a praní nebo třeba mytí koupelen.

Poněvadž jsem takhle vyjela poprvé, rozhodla jsem se, že využiji pomoc nějaké agentury. S Coolagent sem neměla žádný problém. Na začátku července jsem poslala svoji přihlášku a na konci měsíce jsem už měla rodinu. Slečna Šárka, která semnou pomocí mailu komunikovala, mi se vším pomohla nebo poradila.

Moje rodina měla již přede mnou au pair z České republiky. Byla u nich 3 roky, ale protože už bylo načase pohnout se dál, tak jako au pair skončila. S rodinou jsem si před příjezdem hodně mailovala a s jejich starou au pair také. Když sem přijela, tak mi hodně pomohla, protože tu stále žije se svým přítelem. Seznámila mě s jinou ex au pair z Česka, vzala na garden party, trénovala semnou řízení atd. Měla jsem štěstí.

Teď už tu mám více kamarádů z různých zemí, které sem poznala třeba na Facebooku. Řízení už pro mě není žádný problém, poznala jsem většinu členů naší rodiny a celkově už se tu orientuju. S jazykem mi moje rodina pomáhá, takže když nerozumím, tak se mi to vždy snaží vysvětlit a mluvit pomaleji. Moji hostparents mi se vším vždy pomohou a dá se s nimi skvěle domluvit.

Poněvadž tu mám auto, které mohu využívat i k vlastním účelům, je to pro mě mnohem snadnější se někam dostat. Rozhodně se tu nenudím. Rodina mě sebou bere na večeře, oslavy, do baru nebo hospody, na zápasy a soutěže. S kamarádkami už si i plánujeme větší výlety třeba do Londýna nebo Birminghamu.

Cítím se tu jako člen rodiny. Všichni jsou tu prostě moc milý a hodní. Takže pokud někdo uvažujete nad tím, že byste vyjeli jako au pair, rozhodně nemějte strach! Je to skvělá zkušenost a hlavně i plno zážitků.

Míša

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?