Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Michaela – Velká Británie – září 2012

Ahoj Šárko, 
chtěla jsem Vám poděkovat za pohled, velice mě potěšil, je to od Vás milé:)
Už jsem zde několik měsíců a nemůžu si zde stěžovat. Rodina je báječná a děti jsou děti:))
Začala jsem chodit do škole, kterou mi rodina zaplatila, za což sem jim velice vděčná, a nemůžu si ji vynachválit. Minulý týden jsme společně dokonce zajely na vánoční trhy do Manchesteru. Dostala jsem k dispozici kolo, tak jsem akční a jezdím na kole. Žiji v dobré lokalitě, takže zde ve volném čase mám mnoho aktivit (plavání, bruslení…), včetně chození na kávu s jinými Au-pair, kde si zdokonaluji svoji AJ:)
Rodina má mnoho sportů a je takříkajíc „busy“, ale po nějakém čase jsem si už zvykla na jejich každodenní koloběh, a připravování snídaně, úklid,….:)))
Sarah moje „host mam“ mi našla i pár prací mimo její rodinu, což je super. Před nedávnem pořádala welcome party s jinými Au-pair, vážně jsme si užily hodně zábavy i děti se zapojily. Musím říct, že pobyt zde mi nejen zdokonaluje moji aj, ale určitě mi dá hodně kulturních a osobních zkušenosti.

Ještě jednou moc děkuji za pohled, mějte se pěkně. Míša

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?