Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

USA, březen 2014Misa1.JPGAhoj budoucí Au pair, 
zdravím Vás z New Jersey, cesta kterou ujdete než odjedete do USA opravdu za to stojí! Váháte, zda udělat ten krok, říkám:,, Udělejte to“. Už jenom to, že se sbalíte a odjedete do cizí země sami, Vás neskutečně posílí. Zážitky, zkušenosti, nové přátelé, rodinu Vám už nikdy nikdo nevezme, ať už v dobrém či špatném. Život je krátký a tohle je nelepší věc jak poznat za rok či za dva kus světa. 🙂 A pokud zvládnete tohle, myslím si, že z některých z Vás budou pak skvělý chytrý mamči. 🙂 Jsem tu teprve šest týdnů, ale už teď jsem viděla tolik zajímavých míst, které jsem vždy viděla jenom z magazínů či plakátů,poznávám různorodý lidi, kulturu a mám před sebou opravdu ještě spousty plánů a vím, že je tady realizuji. Bydlím v New Jersey v městečku Wyckoff, mám to cca 20 minut busem do NYC na Manhattan. Pro mě je to ta nejlepší varianta, bydlím v krásným baráčku, okolo mě je příroda a vše co potřebuji a zároveň to mám blízko do města svých snů. 🙂 Rodin se nebojte, hlavně pečlivě vybírejte a nežeňte se sem jenom za vidinou toho jak co nejrychleji odjet, pak se Vám to taky nemusí vyplatit. Na každou z Vás nějaká rodina čeká a já věřím v to, že i já jsem čekala a dobře vybrala. 🙂 
Přeji Všem hodně štěstí. Věř, běž a dokážeš. 🙂 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?