Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

New Jersey

Dobrý den Kami,

ani jsem Vám nestačila poděkovat, co všechno jste pro mě udělala, abych se do Ameriky dostala. Takže alespoň teď: Děkuji mockrát  a posílám pozdrav z New Jersey, z města Millstone Township!!!
Bylo to hektický před odjezdem a ty nervy byly hrozný, ale už jsem tu víc jak měsíc a cítím se tu jako doma! Mám úžasnou rodinu, lepší host rodiče jsem si snad ani nemohla vysnít! Přijali mě jako vlastní, ve všem si vycházíme navzájem vstříc….prostě nic mi tu nechybí :-)! Seznámila jsem se s dalšíma au pair, z Brazílie, Německa, Nového Zélandu a Thajska, tak vyrážíme občas nakupovat nebo jen tak někam posedět :-). A jinak jsem každý den ve fitku, protože co jsem přijela, tak jen ochutnávám místní jídlo, sladkosti, arašídový máslo… a s takovou bych se vrátila jako koule :-D.

S rodinou plánujeme jet na jaře na výlet do New Yorku, tak určitě ještě napíšu a připojím nějaké zajímavé fotky :-). Zatím posílám „svoje“ děti, na další fotce jsem s kamarádkou z Brazílie, která byla u mé host rodiny než jsem přijela (byla zrovna v rematch, tak si ji na pár týdnů vzali). Třetí fotka jsou valentýnské dárky od mé rodiny. S plzní mě teda dostali :-)!!!

Doufám, že vy se v ČR máte dobře  :-).

Ještě jednou obrovský dík, bez Vás bych tady nebyla :-)!

Mějte se krásně a ať se Vám daří!

Míša

IMG_4764

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?