Au Pair Michaela – New Jersey

Dobrý den Kami,

ani jsem Vám nestačila poděkovat, co všechno jste pro mě udělala, abych se do Ameriky dostala. Takže alespoň teď: Děkuji mockrát  a posílám pozdrav z New Jersey, z města Millstone Township!!!
Bylo to hektický před odjezdem a ty nervy byly hrozný, ale už jsem tu víc jak měsíc a cítím se tu jako doma! Mám úžasnou rodinu, lepší host rodiče jsem si snad ani nemohla vysnít! Přijali mě jako vlastní, ve všem si vycházíme navzájem vstříc….prostě nic mi tu nechybí :-)! Seznámila jsem se s dalšíma au pair, z Brazílie, Německa, Nového Zélandu a Thajska, tak vyrážíme občas nakupovat nebo jen tak někam posedět :-). A jinak jsem každý den ve fitku, protože co jsem přijela, tak jen ochutnávám místní jídlo, sladkosti, arašídový máslo… a s takovou bych se vrátila jako koule :-D.

S rodinou plánujeme jet na jaře na výlet do New Yorku, tak určitě ještě napíšu a připojím nějaké zajímavé fotky :-). Zatím posílám „svoje“ děti, na další fotce jsem s kamarádkou z Brazílie, která byla u mé host rodiny než jsem přijela (byla zrovna v rematch, tak si ji na pár týdnů vzali). Třetí fotka jsou valentýnské dárky od mé rodiny. S plzní mě teda dostali :-)!!!

Doufám, že vy se v ČR máte dobře  :-).

Ještě jednou obrovský dík, bez Vás bych tady nebyla :-)!

Mějte se krásně a ať se Vám daří!

Míša

IMG_4764