Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Anglie

Můj rok strávený v Anglii byl pravděpodobně jeden z nejlepších v mém životě. Jediné čeho lituji je, že jsem neodjela do zahraničí jako au pair mnohem dřív a že jsem to odkládala tolik roků. Protože zkušenost au pair je opravdu unikátní možnost, jak poznat lidi, zemi a kultury v různých koutech světa. Můj poslední rok mi dal velmi mnoho zážitků, vzpomínek a neocenitelných zkušeností, naučila jsem se plno nového. Prošla jsem různá místa a zachytila všechny “moments to remember ” do krásných fotografií, které mi moje šťastné cestovatelské roky budou připomínat. Obohatila jsem svoje cooking skills a moji kuchařskou knihu o nové recepty britské kuchyně, za což jsem velmi ráda, protože vaření a pečení jsou moje oblíbené hobby. Strávila jsem tu už jeden rok a cítím se tu byt víc doma než na Slovensku. Hlavně ten skvělý pocit, že už nemusím číst titulky ve filmech a rozumím slovům písniček!
Život v mé anglické rodině je fakt skvělý, dlouho jsem si vybírala rodinku, dost jsem jich odmítla, dokud jsem nenašla tu pravou. Ale nelituji, pokud si vyberete srdcem, pobyt a Váš následující rok budou stát za to. Žiju v oblasti národního parku a je to tu opravdu velmi pěkné, procházky po okolí mají svoje kouzlo. Mám to hodinu cesty autem k moři i do Londýna, takže jestli zatoužím po ruchu velkoměsta nebo relaxu s Fish&Chips v ruce na pobřeží přímořského města, vždy si příjdu na své. Rodinka je ke mně velmi starostlivá a milá, mají mě jako vlastní dceru. S mojí host mum jsme super kamarádky a často se spolu moc nasmějeme, když s ní trávím víc času. Děti jsou ve škole, s nimi trávím nejčastěji večery a babysittings. Přirostli jsme si k srdci, mám z nich radost protože jsou velmi kreativní a hlavně slušně vychované. Lidi v sousedství a celkově anglický národ je velmi přátelský, lidi jsou vůči Vám pozorní a vždy pomohou, pokud mohou. Znám však i au pair, které nejsou až tak spokojené v rodinách, no ono se to liší a lidi se vždy najdou v každé zemi všelijací, ne vždy si sednou navzájem. Právě proto je super, pokud jedete přes agenturu, protože v případě problémů Vám vždy pomůže, ať už najít si novou rodinu nebo zajistí věci které budete potřebovat. Já mám s Coolagent jen dobré zkušenosti, vždy reagovali promptně na moje otázky a proto, když se budu rozhodovat vycestovat do jiné země za novými zážitky, určitě se obrátím opět na ně.
Jediné tedy, co mohu říct, že život začíná až mimo komfortní zóny, proto je potřeba zahodit strach a vystoupit ze zaběhnutého života, nemáte co ztratit, naopak, získáte mnohem víc, než si vůbec dokážete představit. Žiju si svůj sen a lidem, kteří mi na mé cestě pomohli, patří velké díky!

Ohlas_Tibenska1 Ohlas_Tibenska2 Ohlas_Tibenska3

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?