Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Portsmouth, Anglie

Dobrý den,

děkuji za optání. Mám se tu skvěle :-). Myslím si, že lepší rodinu jsem si ani vybrat nemohla. Tím Vám chci poděkovat za tuto nabídku rodiny. Se vším počátečním zařizováním tady mi pomáhají a dělají vše pro to, abych se zde cítila jako doma. Děti jsou více méně poslušné a rodiče úžasní. Jediné úskalí  bylo hned na letišti, když jsem přiltěla. Přes hodinu jsem pobíhala ze všemi zavazadly a hledala je. Pomalu jsem si začínala myslet, že budu spát na letišti. Jakmile jsem je uviděla, spadl mi obrovský kámen ze srdce. Vůbec jsem nebyla naštvaná, jen se mi ulevilo, že jsem je našla. Nic méně až jsme dojeli domů, byla půlnoc a jediné na co jsem se těšila, byla postel. Minulý týden jsem vařila náš český guláš a musím říct, že si jej chválili. Nedaleko bydlí jedna španělská Au Pair, takže po této stránce je vše také OK. Včera jsem dokonce zjistila, že zde studuje i jedna češka. Hned jsem ji zkontaktovala a určitě něco společně podnikneme. Příští týden pojede celá rodina + já na dva týdny na dovolenou do Cornwall. Zatím každému, komu jsem to řekla, chválí tuto destinaci díky zdejší malebné přírodě.
Možná jediné co bych měnila je počasí, ale vím, že takové v Anglii bývá. Já miluji naše česká léta a tady i 25 stupňů je pro ně moc.
V příloze posílám pár fotek, ať se můžete také pokochat :-).
Ještě jednou Vám moc děkuji a zdravím z aktuálně zamračené a větrné Anglie,
Ludmila

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?