Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Washington, USA

Dobrý den ,

ano jsem tu spokojená i když jsem si přes Vánoce prošla rematch a na pár týdnů se ze mě stal bezdomovec přes svátky kdy si všichni přejí být s rodinou a já neměla tu možnost a ještě jsem musela spát u kamarádky na gauči. Vybojovala jsem si co jsem chtěla a mám se skvěle! Děkuji! Doufám, že Vám se též vede velmi dobře.

1. Jaky byl do nynejska Vas nejsilnejsi zazitek v USA?
Nejsilnější zážitek… Když jsem šla do rematch týden před Vánoci moje rodina se na mě vyprdla a nezajímalo je, že během svátků office nepracuje a já nemám šanci si najít novou rodinu. Ale nehodala jsem se vzdát. Dohodla jsem se s rodinou, že odejdu dřív. Moje kamarádka Lucka z Brooklynu – také aupair mi nabídla gauč na kterém jsem mohla přespat. Všechno bylo v ten čas strašně emotivní kdy jsem se z DC stěhovala do New Yorku a neveděla jsem co se se mnou stane dál. A Lucka mi byla neskutečnou oporou. Pomohla mi to dotáhnout do konce, podporovala mě celý měsíc co jsem strávila v rematch i když to pro ní bylo také těžké. To jsou časy kdy v té největší nouzi poznáte ty nejlepší přátelé, kteří vám otevřou oči a tlačí vás kupředu. Moc jí za to děkuji. Protože díky ní. Jsem našla v Americe štěstí. A i když jsem si neskutečně moc protrpěla, považuji tento Prosinec za nejlepší!! 🙂

2. Najzaujimavejsi misto, ktere jste zatim  po dobu pobytu v USA navstivila.
Rozhodně New York City. NYC jsem navštívila mnohokrát a určitě ještě navštívím. Jsem v DC area a New York mám co by kamenem dohodil. A když si koupím lístek s předstihem v New Yorku jsem za pouhý $1! Procházet ulicemi New Yorku vidět místa, která jsem vídala pouze v televizi je prostě úžasný pocit. Také vidět New Yorčany je zážitek. Něco co se vám vreje do paměti a zanechá ve vás krásnou vzpomínku.

3. Nejrazantnejsi rozdil mezi Evropou a USA, ktery vnimam
Lidi tady jsou strašně praštění a já to miluji! 😀 Každýmu je jedno co děláte, jak se chováte, jak se oblíkáte. Lidi se tu umí neskutečně moc bavit dělat show ye všeho. Taky tu jsou hodně paranoidní co se týče běžných nemocích někdy je to docela sranda. A hlavně ZDRAVOTNICTVÍ! Než vyjedete kupte si všechno pojištění co můžete. Když to neuděláte potká vás tu něco neočekávaného – jako že se to může stát i nejzdravějšímu člověku planety – a v životě se nedoplatíte. Neriskujte. 🙂

4. Co Vas najvice prijemne prekvapilo po Vaqsem prijezdu do USA.
Jak jsou tu všichni hrozně milý. Pomůžou vám i když vás vůbec neznají. Jednou jsem jela ze školy a pán v autobuse nerozměňuje peníze a já měla $5 a potřebovala jsem zaplatit jenom $2. Takže jsem běhala po autobuse – protože jsem si nemohla dovolit tento autobus ujet – jestli má někdo na rozměnění $5, což je docela složité, protože tady všichni všude platí kreditní/debetní kartou. Jen v tom autobuse to nejde 😀 Samozřejmě nikdo neměl “tolik“ drobných u sebe. A jedna paní se zvedla a ten autobus mi zaplatila. Nic nechtěla jen můj úsměv na tváři. Vážně… stalo se to někomu v Evropě? Mě ještě ne! 🙂

5.  Doporucujete podobny pobyt v USA i dalsim uchazecum? Pokud ano, z jakeho duvodu?
Určitě! Na 100% ano. Uvědomíte si tady spoustu věcí. Neskutečně dospějete. Začnete myslet úplně jinak. Poznáte spoustu nového, spoustu úžasných lidí, začnete si vážit i jednoduchých věcích. Zažijete nespočet srandy uvidíte spoustu míst kde se vám bude tajit dech. A ikdyž to na poprvé nevyjde tak jako mě. Pokud opravdu něco chcete cestu si najdete. No matter what!

6.  Vase vesela prihoda, ktera sa Vam stala dobu Vaseho nynejsiho pobytu v USA.
Je toho spousta. Ale teď mi přichází na mysl, jak jsem cestovaly s holkama z DC do Canady v zimě na Niagara Falls s wolksvagen brouk 😀 a nedaly jsme si pojištění na ‚zabouchnutí klíčků v autě‘. No byly jsme pěkně blízko u toho aby se to stalo. A to prý nejsme tak hloupý – haha 🙂 Celkově road tripy jsou hrozná sranda! 🙂

Hezký den do Brna
Lucie

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?