Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Lenka – USA – duben 2013

Dobrý den Dito, 
jsem v USA už 3 měsíce, čili UŽ čtvrt roku 🙂 čas tady letí, ani nevíte jak a furt se něco děje. Záleží na každém, kdo a jak chce svůj rok v zahraničí strávit. Myslí, že když už jsem tu, tak chci toho co nejvíc vidět a poznat. S mojí skvělou rodinou jsme byli na Floridě, dostala jsem to jako dárek k narozeninám a bylo to tam jako v ráji, palmy, průzračná voda, teploučko. Mám super rodinu, ve všem mě podpoří a poradí, když potřebuji pomoc – cítím se jako člen rodiny. Dobrá rodina je základem k prožití úspěšného roku v zahraničí. A jaké jsou další plány? Za 2 týdny se chystám na víkend k Niagárským vodopádům, už se moc těšim. Po nich o 2 týdny později bude následovat divokej rafting ve státě Maine a jako třešinka na dortku přijde velkej trip v srpnu, kdy poletím do Los Angeles a odtamtud budu vyrážet s dalšími au pair na okružní trip a zastávky budou: Grand Canyon, Las Vegas – casina, Death Valley, Route 66, Yosemite park, a mnoho dalšího a končit to bude v San Franciscu. Tak myslím, že je stále se na co těšit. A jak bych zhodnotila život v USA? Zmínila bych, že lidé jsou jiní – přátelštější než v ČR, vše je jiné ale na vše se dá zvyknout a cítit se tu dobře. Musí se počítat s velkou kulturní změnou ale o to víc zkušeností a zážitků mohu za ten rok nabrat a otevře mi to nové obzory a rozšířím si všeobecný rozhled. Rozhodně stojí za TO vyzkoušet Ameriku na vlastní kůži a to je cool! 
S pozdravem.
Lenka 
P5200016a.jpg P1020730a.jpg 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?