Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

La Chapelle Rousselin, Francie, léto 2017

Nelituji jediné minuty, ani koruny, kterou jsem musela investovat, když jsem se rozhodla, že letošní prázdniny prožiji jako dívka au pair ve Francii.
Jsem nadšená, že jsem si vybrala tuto agenturu! Vždy se mnou příjemně komunikovali, s každým problémem mi okamžitě pomohli a rodinku jsem měla vybranou doslova v jednom okamžiku mrknutí oka.

A rozhodně nelituji! Pokud člověk umí pracovat s dětmi, nebude mít žádný problém s přizpůsobením se rozdílnému způsobu výchovy dětí, nejdůležitější je totiž komunikace s rodiči – komunikace jak ohledně dětí a povinností v domácnosti, tak ohledně „normálních témat pro konverzaci“…. Rodiče, dle mé zkušenosti, jsou připraveni na to, že jako „au pair“ nepřijede nikdo jako rodilý mluvčí. 🙂 Jsou shovívaví, oni sami volí co nejjednodušší styl komunikace a postupem času člověk sám zjistí, že se cítí jistější a pouští se do složitějších témat na komunikaci, reaguje rychleji, rozumí lépe.

Na začátku je prostě nejtěžší překonat prvotní strach z jazykové bariéry…. A můžu upřímně říci, že i s tím mi tato agentura pomohla a poradila. 🙂
A poslední vsuvka na konec….. rodinka, u které trávím letošní prázdniny už jednu slečnu au pair měli, a když jsme srovnávali moji a agenturu té předchozí slečny, zjistila jsem, že je v tom obrovský nepoměr. Zatímco mě byla a je po celou dobu nabízeno „online“ poradenství a přátelská atmosféra, agentura předchozí slečny „shrábla peníze“ za nalezení rodinky a více spolu nekomunikovali…. A tohle já osobně nepovažuji za profesionální chování.
Proto určitě nikdo neváhejte, au pair je skvělá zkušenost , a o to víc příjemnější s CoolAgent!!

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?