Au Pair Kristýna – New Jersey, USA

Dobrý den Dito,
včera to byly přesně 3 měsíce, co jsem v USA. Čas tu neuvěřitelně letí a já si stále říkám, že si to musím užít na maximum. S mojí host rodinou jsme teď byli pár týdnů v procesu stěhování, ale už jsme se usadili a vše je fajn.
Za 3 týdny odjíždí děti na kemp a přijede mi rodina, tak se těším, až jim zprostředkuji alespoň zlomek představy života tady.
Jsem ráda, že žiji v New Jersey, protože tohle místo je bohaté na spoustu zajímavých výletů a nemusíte cestovat nikam daleko, abyste zažila nějaké dobrodružství.
Starám se o 12 letou slečnu a 15 letého chlapce. Puberta s nimi cloumá jedna báseň, ale i přesto si spolu užijeme mnoho legrace. V září jdu do školy čehož se nemůžu dočkat.
Jsem nesmírně vděčná za tu příležitost, za tu šanci poznat svět. Ráda bych také dodala sebevědomí ostatním slečnám, které si pohrávají s myšlenkou stát se na rok aupair v USA. Každý den to samozřejmě není perfektní, ale o tom to je. Je to velká životní zkouška a já věřím, že do  budoucího života přinese jen ovoce a krásné vzpomínky.
S pozdravem Kristýna