Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Londýn, Anglie

Milá Jarko,

posílám pozdravy z Londýna. Dnes je tomu týden, co jsem začala trávit čas s rodinkou Heward-Millsových. Nemám si na co stěžovat! Frances a Gillies jsou přátelští, zábavní a vstřícní. Eliana a Johan jsou dvě rozkošná stvoření a i přesto, že občas vyvádějí, je to zcela úměrné jejich věku a je s nimi legrace. Navzájem se učíme a pomáháme si. Je zvláštní, co se dá za pouhý týden stihnout. Bydlím ve čtvrti Crouch End a jsem nanejvýš spokojená. Je to místo dle mého gusta 🙂 tradiční anglické domy, park na každém rohu a nesmírně přátelští a ochotní lidé. S každým se hned člověk zakecá. Patří Vám můj velký dík za tuto příležitost! 🙂
Do kurzu angličtiny se chystám až v říjnu, kdy Frances nastupuje do nové práce a rozvrh bude pevnější. Samozřejmě se mi stýská po rodině a kamarádech, nepláču ale po večerech do polštáře. Jen mi schází parťák na volné víkendy. Nemáte kontakt na nějaké aupairs v okolí. Nebo vůbec v Londýně?
Děkuji!
Přeji pěkný víkend a vůbec všechno pěkny 🙂
Klára

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?