Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Katka – Velká Británie – březen 2013

Aupair – cesta za novou životní kapitolou 

Jet / nejet, opustit na čas rodinu, přátele, lásky a vydat se směrem k novým a nevídaným možnostem nebo zůstat sedět doma a čekat na zázrak – to je otázka, která ovlivní to rozhodnutí, jakým směrem se vydat.
Já se jednoho dne, ačkoliv mi to trvalo hezkých pár týdnů, rozhodla pro tu ( pro mě ) lepší cestu – jet!!
Věděla jsem, že to nebude jednoduché opustit své nejbližší, svou postel a to, co bylo doposud mým každodenním pravidlem, ale touha postavit se na vlastní nohy, poznat to, o čem jsem jen slyšela, četla a zdokonalit angličtinu byla silnější a tak byl můj plán jasný – Jedu do UK. AUPAIR !!
Mou otázkou, zda vyjet na vlastní pěst nebo s pomocí agentury ( ať už se píšou kdekoliv a jakýkoliv příspěvky o tom, zda se to vyplatí tak či tak, pozitiva i negativa ) jsem se rozhodla využít služeb perfektní agentury COOLAGENT, kde se mi dostavilo od samého začátku vlídného a milého přístupu. Díky moc milé, ochotné a skvělé koordinátorce, slečně DITĚ, jsem získala pocit jistoty, že jsem se vydala tím správným směrem. Agenturu COOLAGENT vřele doporučuji 😉

AUPAIR – napadá mě – cesta za dobrodružstvím, angličtina, nové zkušenosti k nezaplacení, poznatky, přátelé, kontakty, rozhled, spousta zábavy. Má to své světlé pozitivní stránky, ale čas od času se najdou i ty horší. Děti mají své dobré, ale i špatné dny. Je třeba zatnout zuby, být trpělivá a prostě vydržet. Aupair není vždy procházka růžovým sadem, ale za ty zážitky to určitě stojí. Je třeba chytnout svou šanci a věřit v samu sebe !! Získala jsem zkušenosti u dvou rodin. První byla mou premiérou se třema dětma, v pěkné části severního Londýna, kde jsem si našla spoustu dalších Aupair kamarádek pro svůj volný čas. Po čase jsem rodinu změnila. Občas se stává, že si lidé společně nesednou a mají odlišné názory na určité věci a za okamžité velké podpory agentury Coolagent jsem tento problém během několika dní vyřešila výměnou rodiny.
Tímto bych chtěla veřejně poděkovat Ditě, která se pro mě v té těžší chvíli v zahraničí, kde za sebou nemám rodiče a jsem odkázaná sama na sebe, stala pomocnou rukou a dokázala mě podpořit a pomoci už jen komunikací se mnou. Obrovské DÍKY, Dito !! 🙂
Říká se, že všechno zlé je pro něco dobré a mě tato méně povedená zkušenost neodradila. Naopak mě posunula dále a získala jsem odhodlání nevzdat to a pokračovat v tom, co jsem začala a co mě momentálně naplňuje.
Našla jsem novou skvělou rodinu, přestěhovala se do jiné, ale stejně krásné části jižního Londýna, kde jsem opět potkala nové tváře, dostala spoustu kontaktů a kde jsem nyní naprosto spokojená. S rodinou vycházíme v naprostém klidu, doma vládne rodinná pohodička, mám dostatečně volné času pro své účely a zdokonalování angličtiny. Přátelský přístup rodiny, kde mě berou jako váženého hosta a tak se o mně nejen starají, ale i jejich snaha, abych se v cizí zemi, domě a v jejich společnosti cítila co nejlépe mi pomáhá žít tady naplno. Já jim to vracím pomocí s domácností a péčí o 6ti letou holčičku, která se pro mě stala malou kamarádkou a společně tak zvládáme každodenní rutinu.
Myslím, že komunikace mezi Aupair a rodinou je nesmírně důležitá a proto jsem ráda za to, jaký přístup ke mně moje rodinka nyní má a moje angličtina se tak každým dnem zlepšuje a přináší to úspěch na obou stranách.
Jsem šťastná za mou druhou šanci. Londýn se pro mě stal speciálním místem, na které jednou budu vzpomínat jen v dobrém. 
Kdybych se znovu rozhodovala a nevěděla, jakým směrem se vydat nejen po škole, opět bych se rozhodla vyjet do zahraničí. Dnes jsem šťastná za to, že moje rozhodnutí bylo správné. Doporučila bych každému, kdo o tom jen přemýšlí – nečekejte a nezahoďte svou šanci. Svět nabízí tolik možností…
Anglie je krásná..a co potom třeba Amerika?? 🙂
Buďte Cool !! 🙂 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?