Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Katka, Philadelphia

Dobrý den Dito,

předem moc děkuji za veškerou pomoc a rady při zařizování Au pair pobytu. Po zkušenosti z Anglie bylo rozhodnutí odjet do USA jako Au pair druhé nejlepší v mém životě. I když jsem odjížděla ve svých skoro 27 letech pobyt jsem si nesmírně užila a vřele ho doporučuji a budu doporučovat. Během pobytu jsem poznala mnoho přátel a načerpala nové zkušenosti. Moje rodina byla super a i nadále budou mojí druhou rodinou. Se vším mi vždy pomohli a nahradili mi tak dokonale mou rodinu. Svátky jako Halloween, Thanksgiving day, Vánoce či den nezávislosti jsem zažila pravé americké. S kamarádkami jsme pak procestovaly co se dalo a tak na můj rok budu vzpomínat ještě dlouho.

Tak neváhejte a hurá do světa!

S pozdravem Katka

noname_679noname_211noname_199noname_182

 

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?