Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Arlington, Virginie

Zdravím z Arlingtonu 🙂 U rodinky jsem se měla velmi dobře, děti jsem měla od 3,5 měsíce, takže jsou skoro jako moje! Už ani ne za 3 týdny odlítám a už teď vím, že se mi bude stýskat.
1. Jaky byl do nynejska Vas nejsilnejsi zazitek v USA?
     Emočně nejsilnějším zážitkem pro mne byla první návštěva NYC při Orientation. Pořád jsem nemohla věřit, že jsem opravdu v USA! Když jsem viděla Central Park z Top of the Rock, tak jsem nevěděla jestli se smát nebo brečet! Nepopsatelný zážitek.
2. Najzaujimavejsi misto, ktere jste zatim  po dobu pobytu v USA navstivila.
      Zatím nejzajímavější místo je asi Chicago. Jela jsem tam jen kvůli jejich proslulé Cloud Gate, ale to město mě naprosto okouzlilo. Hlavně jezero Michigan.
      Nejzajímavější událost, kterou jsem navštívila byla židovská svatba sestry mé host mum. Pokud si myslíte, že americké filmy jsou nadsázkou, tak v tomto případě mi přišly jako slabý odvar!! 😀
3. Nejrazantnejsi rozdil mezi Evropou a USA, ktery vnimam
      Ten nebude jeden! Srovnávám spíš s Českem, každá země Evropy je přece jen specifická.  Obrovské až 6 proudé silnice/dálnice, skoro vše je drive-in. Starbucks everywhere!! Zavírání barů o půl druhé ráno (Virginia), hotovost prakticky nepotřebujete…
4. Co Vas najvice prijemne prekvapilo po Vasem prijezdu do USA
     Přístup Američanů. Jsou milí, pozdraví, usmějí se na Vás, je to super změna. Pozdrav Hi, how are you? je opravdu jen fráze a než jsem si zvykla, že se to takhle opravdu používá, tak mi to chvíli trvalo. 🙂
5.  Doporucujete podobny pobyt v USA i dalsim uchazecum? Pokud ano, z jakeho duvodu?
    Určitě můžu jen doporučit. Ale opravdu je to práce a kolikrát si člověk sáhne na vlastní dno. Ať už kvůli tomu, že mu chybí rodina nebo přátele, děti zlobí, máte konflikt s Host rodinou. Za sebe můžu říct, že odjíždí jiný člověk než přijel a jsem za to ráda. Odjet bylo zatím nejlepší rozhodnutí mého života, i když jsem kvůli tomu přerušila VŠ.
6.  Vase vesela prihoda, ktera sa Vam stala dobu Vaseho nynejsiho pobytu v USA.
       Když jsem šla na procházku s kluky, v té době měli dvojčata asi 7 měsíců a zastavila mě paní a ptala se, jestli to jsou dvojčata. Potom se koukla na mně a říká: Ale to vypadáte velice dobře na to, že máte po porodu dvou dětí!! 😀 Většinou jsem nevysvětlovala, že nejsou moje, ale tentokrát mi to opravdu nedalo 🙂
Katka
DSCF0376 DSCF1805 DSCF2508 image-c80c427deacd861faa461585d90e469d3f3351c261e46a73eeae6db0ef37343c-V

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?