Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Kateřina – Francie – srpen 2014

Dobrý den, děkuji za optání, mám se báječně. Zrovna jsem s rodinou na dovolené v jižní Francii. Rodina je moc fajn, děti taky. V Le Havru jsem si našla přátele.Normandie je krásný kraj, tak trávím svůj volný čas cestováním – posílám fotku z Etretatu.
Cesta do Le Havru byla docela krušná, jelikož Francouzi rádi stávkují, a tak když jsem přijela do Paříže, zjistila jsem, že mi zrušili vlak. Naštěstí mi rodina pomohla a já jsem se dostala do Le Havru další vlakem. Přes všechny stávky se mi ve Francii moc líbí, mají zde báječné sýry a vína. Děkuji moc za zprostředkování nezapomenutelného léta a doufám, že to není naše poslední spolupráce.
Kasalova_Photo1Kasalova_Photo2

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?