Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Jitka – Sherborne, UK – léto 2015

Ahoj, zdravím z krásného malého městečka v jihovýchodní části Anglie, kde trávím svůj letní au pair pobyt. Díky Vám působím v bezvadné rodině, která má dvě děti. Jsou to dvě čiperné holčičky (3 a 5) plné radosti ze života.

Ráno pomáhám mamince s jejich vypravováním do školy/školky a pak se o ně odpoledně starám, dokud není čas jít spát. Rodina mě přijala jako svého nového člena. Jezdím s nimi na výlety a dokonce jsem díky nim zažila i pravou anglickou svatbu.

Už od samého začátku se mi snažili se vším pomáhat, jak jen to šlo. I když zpočátku moje angličtina nebyla taková, jak bych si já sama představovala, byli vždy trpěliví a tolerantní. Jsou to velice příjemní a starostliví lidé. Myslím, že lepší rodinku bych si ani nemohla přát.

Čas tu běží jako voda. Ještě jsem se nestihla ani pořádně rozkoukat a už se blíží konec léta. Chtěla bych Vám moc poděkovat za zprostředkování této úžasné zkušenosti. Díky ní jsem poznala nové lidi, tradice, nová jídla a nejrůznější zajímavá místa.

S pozdravem a přáním krásného dne au pair Jitka J

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?