Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Září 2014

Zdravím, mám se skvěle 🙂 Bydlím kousek od Londýna ve skvělé rodině. Můj odjezd byl strašně narychlo a ještě ke všemu jsem neuměla anglicky téměř nic. Ale odjela jsem a zjistila,že když se chce,všechno jde :)Agentura mi zajistila letenku,pojištění a vše během čtyř dnů 😀 Teď od  září tu chodím do jazykové školy,mám tu už plno známých,no nic mi tu nechybí 🙂 Snad jen moje česká rodinka,ale Anglie není zas tak daleko,takže se dá kdykoli dostat domů na návštěvu 🙂 No a Londýn je krásné město,plné památek ,obchodů a různých zajímavostí ,které určitě stojí za to vidět 😉 Takže moc děkuji agentuře za zprostředkování a věřím,že i ostatní ,kteří se rozhodnete odcestovat s touhle agenturou,budete spokojeni 🙂

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?