Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Ivana – New York, USA – září 2012

Zdravím Coolagent, 
už jsou to téměř tři měsíce, co jsem poprvé vkročila na území USA a musím říct, že jsem tu opravdu šťastná(Je to k neuvěření, ale New York City je ve skutečnosti ještě úžasnější než na fotkách a jak ho známe z filmů a vyprávění ostatních). Začátky nebyly snadné, jelikož jsem jedna z těch „šťastných“, co se ocitly v rematchi, ale vše proběhlo naprosto skvěle(měla jsem v rematchi dokonce víc nabídek rodin než doma v ČR:D) a já jsem teď u nejlepší rodiny na světě(vím, že to nejspíš říká o své rodině téměř každá au-pair, ale u mě je to vážně pravda:D). USA naprosto splnila má očekávání a protože je to „místo neomezených možností“ máte i Vy občas pocit, že můžete cokoliv. Jela jsem do Ameriky jako 21letá holka, která je sice ambiciózní, chytrá a plná ideálů, ale vlastně pořádně neví, co v životě chce. Díky všem možnostem v USA a přístupu lidí kolem mě mám pocit, že jsem konečně přišla na to, kam chci v životě směřovat. Nic lepšího mi Amerika ani dát nemohla. Takže chci vzkázat všem holkám, co sedí u počítače a čtou právě můj ohlas, neváhejte a jeďte!! Nemáte co ztratit a je tu mnoho věcí, které díky tomuhle programu můžete získat.

Ivana, Au-pair in New York

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?