Au Pair Iva – Velká Británie, Léto 2019

Dobrý večer,

Na jaře když jsem se rozhodovala ohledně toho, jakou agenturu budu volit v případě, že budu chtít na léto odjet jako aupair, tak jsem neváhala. Moje volba padla na agenturu Coolagent.

Na konci března jsem přišla do agentury, kde mi koordinátorka aupair programů předala dokumenty a sdělila základní informace, které budu potřebovat. Mým úkolem bylo zajistit si reference ohledně práce s dětmi, potvrzení od lékaře a výpis z trestního rejstříku. O zbytek jsem se už nemusela starat.

Jakmile jsem měla potvrzené reference, tak mi začaly chodit nabídky rodin. Nabídek, které jsem dostala bylo hodně a zhruba po třech týdnech hledání jsem našla rodinu, která vypadala, že mi bude vyhovovat. Z telefonního rozhovoru jsem zjistila, že jsou to skutečně milí lidé a začali jsme společně domlouvat podrobnosti.

Nyní jsem již v Anglii a užívám si čas strávený s moji hostitelskou rodinou. Hned po příjezdu do Anglie mi řekli, že mě budou brát jako součást své vlastní rodiny. Tento přístup velmi oceňuji, protože to rozehnalo mé počáteční obavy z toho, jaké bude žít s cizími lidmi v cizí zemi. Jsou velice ochotní a snaží se, abych se u nich cítila jako doma.

Hezký večer

Iva:-)