Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Helena – San Diego – USA – červen 2013

Dobry den Dito,

omlouvam se, ze odepisuji opet az za takovou dobu, ale tady ten cas leti jako voda 😀

Uz jsem v Americe skoro pul roku a pripadne mi to, jako bych tady priletela vcera!
Na uvod bych rada zduraznila, ze je velmi dulezite vybrat si tu spravnou rodinu, protoze ta rozhodne, jestli se z vaseho pobytu stane peklo nebo celorocni dovolena 🙂
Ja si svou rodinu nemuzu vynachvalit! Zakladni otazky jsme si zodpovedeli jeste pred mym prijezdem a podle nich se od pocatku ridime a vsechno klape jako hodinky!
Doporucovala bych novym potencialnim au pairs, aby si s rodinou predem promluvili o pracovnim rozvrhu, dovolene, domacich pravidlech a autu, aby pak nebyly nemile prekvapeny, jak se to bohuzel stalo nekterym z nas.

Bydlim v San Diegu, je to uzasne mesto, ktere nabizi spoustu aktivit jak behem dne tak behem noci 🙂 Kalifornie je plna krasnych mist, a proto je zde stale co objevovat.
Lide jsou zde velmi pratelsti, takze vas radi pozvou k sobe na grilovani nebo sledovani vyznamnych udalosti jako Super Bowl, predavani Oskaru apod.

Minuly tyden jsem se vratila se svoji rodinou z dovolene z Mexika a pristi mesic stravime tyden v „beach house“, takze mam cas od casu i takove prijemne pracovni zpestreni:)

Je uzasne poznat novou kulturu, nove lidi a navic se necemu priucit nebot rodina musi zaplatit skolu nebo kurz. Ja jsem si vybrala na univerzite anglictinu, abych si upevnila sve znalosti a v lete me ceka kurz surfovani, tak se uz nemuzu dockat. Tento program vrele doporucuji vsem!

S pratelskym pozdravem,
Helena


Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?