Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Dorset, Anglie

Dobrý den Dito,

omlouvám se, že to tak trvalo, ale neměla jsem vůbec čas si sednout a napsat pár řádků. Teď už ho konečně mám tak s chutí do toho.

Takže moje rodinka je perfektní, přesně to, co jsem si představovala. Děti jsou slušně vychované, takže ne
mám žádné nervy. Starám se o 18 měsíční holčičku takže jsem celý den s ní a to si myslím, že je perfektní, protože se nenudím a nemám čas přemýšlet nad tím co se děje doma. Ze začátku to bylo náročnější, než jsme si na sebe obě zvykly, ale teď to je perfektní, Nancy mě bere jako svoji starší sestru a máme se rády 😁. Potom se starám o 6 letého chlapečka, toho jen vyzvedávám ze školy a dělám mu večeři. S tím si taky dobře rozumíme. No a rodiče ti jsou prostě nejlepší! Opravdu jsem s nimi jako ve vlastní rodině. Bydlíme kousek od moře, takže jsem každý den tam a je to prostě nejlepší na vyčištění hlavy a děti si tam rády hrají.
Bydlím ve vlastním baráčku hned vedle nich, takže mám i své soukromí. K dispozici mám auto. Co ještě říci? Určitě bych chtěla poradit budoucím au pair ať svou rodinku vybírají opravdu pečlivě, vyplatí se to… 😊

Držím palce
Helena

IMG_20160522_100301IMAG1164IMAG1260IMAG1167IMAG1160

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?