Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Londýn, Anglie, léto 2017

Dobry den,

Léto v Anglii byla zatím největší a nejkrásnější zkušenost. Rodinka byla úžasná a pobyt v krásném domě na severu Londýna jsem si užila.

Poznala jsem téměř cely Londýn, podivala jsem se do Bristolu, Bathu, Brightonu, Swansea a další krásná místa Anglie a Walesu.

Dokonce mi rodina zaplatila i letenky do Francie, kde jsem navštívila svou kamarádku a během týdne jsme procestovaly velkou část Provence v jižní části Francie.
Odjizdela jsem po 3 měsících zpět do Česka plná zážitků a zkušeností s tamější kulturou i jazykem. Čtvrt roku uběhlo jako voda, a tak už znovu přemýšlím, kam vycestuju příští léto.

 Velka Británie pro mě byla obrovskou zkušeností. Poznala jsem zajimavé lidi, nové kamarády a hlavne to pro me bylo velkym psychickym přínosem a osamostatnění se, proto tento pobyt doporučuji každému.

Děkuji
S pozdravem
Hana

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?