Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Illinois, USA

O tom, ze navštívím USA jsem snila od základní školy a neustále jsem před každým opakovala, ze jednou odjedu do Ameriky jako Au Pair. Po pár letech se to opravdu stalo a já nyní žiji nedaleko Chicaga, Illinois.

Mé dobrodružství začalo 24. června 2019, kdy jsem odletěla z Prahy směr New York na tzv. Orientation, kde probíhalo třídenní školení. Orientation bylo strašně fajn, naše školitelka Jody byla ta nejlepší, kterou jsme mohly mít. Školení prokládala různými historkami, takže to ve finále bylo strašně fajn. Konečně jsem se taky seznámila s holčinou z Mexica, se kterou jsem byla v kontaktu déle jak měsíc a shodou okolností jsme spolu odlétaly do Chicaga a bydlí zhruba 15 minut ode mě. V průběhu školení nás také čekal výlet do New Yorku, který je úžasný a ja se do něj zamilovala a ještě alespoň jednou se tam stoprocentně chci podívat znovu!

Pak následoval let do mého nového domova. Na letišti mě čekal HD (HostDad), no co vám budu povídat já byla celé odpoledne šíleně nervózní, přemýšlela jsem co budu říkat a co mám dělat až ho uvidím. Nakonec se situace vyřešila sama a já se setkala s HD, který mě hned obejmul a měl u sebe transparenty, které mi vyrobily děti s ‘Vitej doma Denisa’, udělali jsme fotku a vyrazili domů.

Po příletu jsem se zhruba týden starala pouze o mého nejmladšího (6), ze kterého se během prvního týdne stal můj parťák do nepohody, poté přijely i holky (mám dvě 8 a 12 let) a mé dobrodružství mohlo začít naplno. Mám 3 úžasné děti, od začátku mi se vším pomáhali a dodnes pomáhají. Rodiče jsou úžasní a cítím se jako člen rodiny, upřímně už teď mě děsí představa toho, co se bude dít až budu muset začít balit kufry a vrátit se zpátky do České republiky a to jsem sotva začala svůj 6 měsíc v Americe.

S rodinou už jsem stihla navštívit Indianu a Traverse City v Michiganu, v lednu se spolu chystáme do Texasu, vzali mě také na můj první baseballový zapas na Chicagské Cubs, sbírali jsme spolu jablka ve Wisconsinu a mnoho dalších dobrodružství nás ještě čeká.

Zažila jsem mezitím také svátky jako Independence Day – 4th July, Labor Day (svátek práce), Rosh Hashanah (židovský nový rok), Columbus Day, Halloween, Thanksgiving a brzy mě také čeká moje první Hanukkah a spousty dalších!

Poznala jsem tady spoustu úžasných kamarádů od Mexica, Španělska přes Česko až po Brazílii. Je úžasné jak člověk díky tomuto programu pozná spousty různých lidí.

Co bych dále chtěla říci, tak to, že pokud se rozhodujete jestli jako Au Pair do USA odjet, tak jeďte! Je to jedinečná možnost jak poznat novou kulturu, zlepšit si angličtinu, zažít nezapomenutelný rok či dva v USA s americkou rodinou a hlavně je to zkušenost, která vám změní život!

Já tady našla druhou rodinu, domov, našla jsem tady samu sebe a občas stále nemůžu uvěřit, že tady doopravdy jsem a hlavně jak tady čas neskutečně rychle letí!!!

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?