Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Denisa – Velká Británie – leden 2013

Dobrý den 🙂 

moc děkuji za mail, vše je naprosto v pořádku a vyvíjí se to podle mých představ 🙂
Rodinka je skvělá. Rodiče jsou naprosto úžasní, ve všem mi vyjdou vstříc, vážně se o mě skvěle starají. Druhý týden po příjezdu jsem měla narozeniny a co pro mě přichystali bylo úžasný 🙂 dostala jsem přáníčko, přívěšek na klíče London a dárkovou vstupenku na London Eye 🙂 dokonce jsem dostala i malý čokoládový dort a zazpívali mi „Happy Birthday“ 🙂 což mě neuvěřitelně potěšilo!
S dětmi už je to trošku jiný kafe 🙂 starám se o 3 děti. Dva kluci ve věku 9 a 7 a malá holčička které je 5 let. Děti jsou fajn, jen je tu úplně jiná výchova než u nás. Děti můžou opravdu vše a mají vše hrozně volné. S nejstarším nemám vůbec problém, vždycky mi i pomůže, když se s tím mladším zlobím 🙂 s ním je trošku problém, má problém přijmout nové lidi a je dost vázaný na mamku. S malou je to strašně jak na houpačce, je moc ovlivněná tím mladším bráchou, který jí neustále navádí, aby dělala lumpárny s ním. Když s ním není, je to andílek, kreslíme, hrajeme si na prodavačky a stavíme z lega. Ale jakmile jsou spolu, je to divoký 🙂 Dost se tu učím trpělivosti a myslím, že po pobytu tady se ze mě nakonec stane i flegmatik :)) Ale Londýn je naprosto úžasný!! Hned jsem si ho zamilovala! Měla jsem tu i kamarády na návštěvě, takže jsme si to tady opravdu užili 🙂 a i angličtina se moc zlepšuje! Ze začátku jsem se dost lekla, protože když na mě promluvili s tím jejich krásným britským akcentem, měla jsem chuť to zabalit, ale opravdu cítím, jak se to každý den zlepšuje a rodince už v pohodě rozumím 🙂
Rozhodně toho nelituju! A všem rozhodně doporučuju, aby ani neváhali a šli do toho! Navíc jste v CoolAgentu opravdu úžasní a pokud bych někdy někam znovu jela, rozhodně jedině s Vámi a i všem moc doporučuji 🙂 
Krásný den,
Denisa

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?