Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Virginia, USA

Dobrý den Dito,
Státy jsou super. Nemůžu ty být šťastnější. Na to jak jsem z toho všeho byla na začátku vystrašená, teď si to jen užívám. O rodině ani nemluvím. Mám nejlepší rodinu jakou jsem mohla mít. 😊 začátky teda nebyly jednoduchý. Posun času, cukrovka…moje tělo hodně protestovalo. Ale teď, všechno je v naprostém normálu. Cítím se tu lépe než doma v ČR. Zrovna teď plánuji nějaký výlet na prodloužený víkendy, když bude Den nezávislosti. Teda já ne, ale moje host mom to plánuje za mě 😃 je moc milá. Nemůžu chtít víc. Teď tu navíc začalo být konečně hezky…o víkendu budu dělat řidičák…tak jsem na to zvědavá 😃 doufám, že vy se máte v ČR taky dobře?
S pozdravem
Darina N.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?