Au Pair Couple – Anna a Miroslav – Essex, Velká Británie

Dobrý den, byli jsme požádáni, zda můžeme napsat pár slov k našemu pobytu v Anglii jako Au-pair couple. Tak jdeme na to.

S přítelem jsme chtěli po střední škole vycestovat, kvůli angličtině, kterou jsme si chtěli oba zlepšit. Ani jeden jsme ale nechtěli platit vysoké poplatky za ubytování, stravu, dopravu a další nutnosti, proto Au-pair byla jasná volba.
Nejdříve jsme oslovili jednu nejmenovanou agenturu, kde nám oznámili, že jsme moc mladí na to, aby o nás měla nějaká rodina zájem, ale že to můžeme zkusit. Tato reakce nás moc neohromila, proto jsme začali hledat jinde. Pár dní na to, jsme našli COOLAGENT, kam jsme ihned volali a chtěli vědět víc. Slečna nám řekla, že je vše možné, že stačí, aby alespoň jednomu z nás bylo 21 let a ať začneme vyplňovat přihlášky.
Sehnali jsme všechny možné dokumenty, které byli třeba a začali nám posílat rodiny, které o nás měli zájem. Po pár týdnech nás kontaktovali s rodinou – 3 téměř dospělé děti, takže starost pouze o dům, zahradu, psy a kočky, vlastní auto, vlastní baráček, kousek od Londýna, bazén, posilovna, možnost studia a volné víkendy. Což nás ohromilo natolik, že jsme souhlasili se skype pohovorem.
Vše klaplo a v září už jsme seděli v letadle. Teď jsme tu, máme se skvěle, hodně cestujeme. Je tu opravdu hodně míst, které stojí za návštěvu. Angličtina se nám stále zlepšuje a s rodinou máme výborný vztah.
Děkujeme COOLAGENT za rychlé a milé jednání. Vřele doporučujeme!
Hezký den, Anna a Miroslav