Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Couple – Anna a Miroslav – Essex, Velká Británie

Dobrý den, byli jsme požádáni, zda můžeme napsat pár slov k našemu pobytu v Anglii jako Au-pair couple. Tak jdeme na to.

S přítelem jsme chtěli po střední škole vycestovat, kvůli angličtině, kterou jsme si chtěli oba zlepšit. Ani jeden jsme ale nechtěli platit vysoké poplatky za ubytování, stravu, dopravu a další nutnosti, proto Au-pair byla jasná volba.
Nejdříve jsme oslovili jednu nejmenovanou agenturu, kde nám oznámili, že jsme moc mladí na to, aby o nás měla nějaká rodina zájem, ale že to můžeme zkusit. Tato reakce nás moc neohromila, proto jsme začali hledat jinde. Pár dní na to, jsme našli COOLAGENT, kam jsme ihned volali a chtěli vědět víc. Slečna nám řekla, že je vše možné, že stačí, aby alespoň jednomu z nás bylo 21 let a ať začneme vyplňovat přihlášky.
Sehnali jsme všechny možné dokumenty, které byli třeba a začali nám posílat rodiny, které o nás měli zájem. Po pár týdnech nás kontaktovali s rodinou – 3 téměř dospělé děti, takže starost pouze o dům, zahradu, psy a kočky, vlastní auto, vlastní baráček, kousek od Londýna, bazén, posilovna, možnost studia a volné víkendy. Což nás ohromilo natolik, že jsme souhlasili se skype pohovorem.
Vše klaplo a v září už jsme seděli v letadle. Teď jsme tu, máme se skvěle, hodně cestujeme. Je tu opravdu hodně míst, které stojí za návštěvu. Angličtina se nám stále zlepšuje a s rodinou máme výborný vztah.
Děkujeme COOLAGENT za rychlé a milé jednání. Vřele doporučujeme!
Hezký den, Anna a Miroslav

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?