Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Massachusetts, USA

Zdravím Emilia,

Konečně jsem se dostala k tomu vám napsat pár vět k vaším otázkam 🙂

Můj doposud nejsilnější zážitek z pobytu v USA?

Můj doteď nejsilnější zážitek v pobytu v USA byl, když jsem jela na svoji první dovolenou na Hawaii a mohla si zaplavat z Želvami. Vždycky jsme snila o tom, se podívat na Hawaii a opravdu mě nenapadlo, že bych se tam dostala jako Au Pair. A pokud vám mohu doporučit jedno místo, jděte na východ slunce na sopku Kaleakala.

Druhý zážitek byl s moji host family na naší společné dovolené na turks and Caicos. Byli jsme na denní Cruz po plážích a v tu nejneočekávanější chvíli k nám připlaval delfín. Prostě nádhera. Tohle by měla zažít každá Au pair a turks and caicos je překrásné místo, které vyjde i docela levno.

A do třetice, pokud milujete adrenalin, zajeďte si na věž do Toronta. Procházíte se po 365 metrů vysoké věži a děláte psí kousky 🙂

Nejzajímavější místo, které jsem zatím v USA navštívila?

Moje nejzamilovanější místo v USA se nazývá Rockport. Rockport se nachází v Massachusets a bere se za nejstarší přístav v tomto státě. Pokud máte rádi humra doporučuji si ho tu dát. Také mají nejlepší zmrzlinu, kterou jsem tu měla. A pokud jste na hrady a zámky, nedaleko Rockport se nachází Hammond Castle, který je opravdu překrásný! Je i s výhledem na oceán.

Největší rozdíl mezi ČR a USA, který vnímám?

Největší rozdíl mezi ČR a USA je pro mě asi to, jak se k sobě lidé chovají. Navzájem si pomáhají, vždy se usmívají a jsou vám ochotni pomoci kdykoliv. Žiji se svou rodinou nedaleko Bostonu a máme hodně lidí v sousedství. Tito lidé jsou velice ochotní a navzájem si pomáhají a zdraví se!! Pokud bych mohla říct můj první šok v USA, tak je to sladký chleba. Haha

Můžeš doporučit podobný pobyt i dalším kandidátkám? Pokud ano, z jakého důvodu?

Pobyt v USA vám moc moc doporučuji. Pokud milujete cestování a poznávání něčeho nového, tak je to přesně pro vás. Já si tu užívám každý víkend cestování a nakupování. Za těch 8 měsíců jsem viděla Toronto, Niagara Falls, New Hempshire, NYC, New York, Rhode Island, Connecticut, Massachusetts, Hawaii, Turks and Caicos, Maine a nekončím.

Díky tomu, že každodenně komunikujete s vaší host family se docela rychle naučíte novým slovíčkům a frázím. Další věc je, že se osamostatníte a celkově se vám změní vaše myšlení a postoje. Já jsem sem chtěla jet hlavně kvůli angličtině a cestování. A to se mi plní! Poslední věc škola. Můžete tu studovat snad všechno, co vás napadne. Já jsem zvolila pro druhý půlrok Floristiku a možná i design! Tak šup holky, jděte do toho a nevzdávejte se!

Moje veselá příhoda, která se mi v USA stala? 

Moje veselá příhoda se stala na Hawaii, kam jsem jela s jednou Au Pair žijící v Californii. Šly jsme na trail na Maui, já s novou taškou, naprosto čistá a připravená na fotky, ona s novými botkami a vyfintěná, jenže jsme nevěděly, jaký trail to bude. Viděly jsme spoustu lidí, co tam šly, a tak jsme se tam vydaly taky. Holky, když nevíte, kam vede cesta, neberte si nové věci. Byl to nějaký bambusový trail s vodopády. Tolikrát, kolikrát jsem spadla na bahně, jsem nespadla snad za celý život. Doslova jsme se v tom bahně válely. Lidé kolem nás chodili špinaví a mokrý. Když jsme našly konečně vodopád, řekly jsme si, že se vykoupeme a očistíme se. Na stromě byla lanová houpačka do vody! Hodně blbý nápad. Já vyvázla jen se špinavými věcmi, ale kamarádka je vemeno a zlomila si prst. Takže poučení pro vás, neberte si nové hadry, když nevíte kam jdete, a dávejte na sebe pozor!

 

Pokud chcete vědět více, tak se mrkněte na blog: https://roseandherworlds.blogspot.com/

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?