AU Pair Barbora

Dobrý den,

Předem se chci omluvit, že odpovídám tak pozdě, ale zapomínám se přihlašovat na české stránky.

Všechno je naprosto v pořádku, musím říct, že mám asi hrozné štěstí, protože moje rodina je neskutečná!

Let proběhl v pořádku, akorát v Dubaji mi hrozně dlouho prohledávali všechny osobní věci, tak jsem byla trochu nervózní. Ale jestli budete mít někdy možnost letět s Emirates, doporučuji! Měla jsem se jako princezna. Na letišti na mě rodina čekala a už od začátku se tu o mě starají také jako o princeznu. S malou Helen jsem si hned sedla a i přes jazykovou bariéru si rozumíme .)).

Často je to složité, protože si vůbec nerozumíme, ale naštěstí tu na prázdniny je Helen sestřenice a ta anglicky trochu umí, tak mi hodně pomáhá.

Nikdy jsem do školy nechodila radši. Všichni ostatní au-pair jsou úžasní. Většina je tady ale pouze na 3 měsíce, takže se to tady pořád střídá a když si s někým sednu, hned odjíždí. Dokonce jsem se tu potkala i s tím Pavlem z Česka .)) Každý poslední víkend máme společné aktivity a poznáváme Čínu.

Moje rodina mě bere pořád někam na výlety. Minulý týden jsem byla na severu v Haerbinu a malé vesničce. Dokonce jsem měla i možnost jít na čínskou svatbu, což byl můj velký sen!

Ještě jednou Vám chci tedy poděkovat, protože to bude asi jeden z mých nejnezapomenutelnějších zážitků v životě.

Pěkný den,
Barbora

DSC_0280 DSC_39777Processed with VSCOcam with f2 preset