Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

AU Pair, Čína

Dobrý den,

Předem se chci omluvit, že odpovídám tak pozdě, ale zapomínám se přihlašovat na české stránky.

Všechno je naprosto v pořádku, musím říct, že mám asi hrozné štěstí, protože moje rodina je neskutečná!

Let proběhl v pořádku, akorát v Dubaji mi hrozně dlouho prohledávali všechny osobní věci, tak jsem byla trochu nervózní. Ale jestli budete mít někdy možnost letět s Emirates, doporučuji! Měla jsem se jako princezna. Na letišti na mě rodina čekala a už od začátku se tu o mě starají také jako o princeznu. S malou Helen jsem si hned sedla a i přes jazykovou bariéru si rozumíme .)).

Často je to složité, protože si vůbec nerozumíme, ale naštěstí tu na prázdniny je Helen sestřenice a ta anglicky trochu umí, tak mi hodně pomáhá.

Nikdy jsem do školy nechodila radši. Všichni ostatní au-pair jsou úžasní. Většina je tady ale pouze na 3 měsíce, takže se to tady pořád střídá a když si s někým sednu, hned odjíždí. Dokonce jsem se tu potkala i s tím Pavlem z Česka .)) Každý poslední víkend máme společné aktivity a poznáváme Čínu.

Moje rodina mě bere pořád někam na výlety. Minulý týden jsem byla na severu v Haerbinu a malé vesničce. Dokonce jsem měla i možnost jít na čínskou svatbu, což byl můj velký sen!

Ještě jednou Vám chci tedy poděkovat, protože to bude asi jeden z mých nejnezapomenutelnějších zážitků v životě.

Pěkný den,
Barbora

DSC_0280 DSC_39777Processed with VSCOcam with f2 preset

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?