Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Bára – Seattle – USA – květen 2013

FALLS-Bara.jpgDobrý den Dito,

ano, už jsem se tu aklimatizovala a musím říct, že se mi tu moc líbí. Jsem se vším spokojená. Teď si zrovna vybírám nějakou class na kterou budu chodit od června. Zamilovala jsem se do Seattlu, je to nádherný město. Našla jsem si tu i hodně kamarádů, jsem docela překvapená kolik je tu Čechů. Moc se ale nechci kamarádit s Čechama kvůli mluvení v našem jazyce :))) Jinak rodinka je super. Sice zezačátku to bylo opravdu těžké si na všechno zvyknout, hlavně děti furt mluvili o jejich předchozí aupair atd…MOVIEPHOTO-Bara.jpgtakže to pro mě nebylo zrovna jednoduché..ale teď je vše ok. Už mám i americký řidičák. Už mám i na červenec naplánovaný road trip s holkama do SF a LA, tak se hrozně těším.

Posílám pozdrav ze Seattlu

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?