Au Pair Anna – New York, USA

Ahojky,

zdravím všechny z Long Islandu. Do USA jsem přijela koncem ledna, a musím uznat, že ten pobyt tady strašně rychle utíká. Já bydlím v rodince se 4 dětma (4 roky, 3 roky, 2 roky a 3 měsíce), děti jsou skvělý, užívám si s nima spoustu legrace, mám je moc ráda, občas děti samozřejmě vyváděj, ale kdo ne :D. Jelikož máme mimčo, tak HM je doma a máme spolu úžasný vztah, chová se ke mně strašně hezky. Takže se nebojte, ze všichni co pracuji z domu nebo vůbec nepracují vám budou lézt na nervy, já se za celých těch 7 měsíců s moji HM ani jednou nepohádala.
Od tý doby co jsem přijela, tak jsem stihla navštívit pár skvělých měst jako například LA, San Diego, Philadelphia, Washington D.C., a už mám naplanovaný další výlety. Jelikož mám víkendy off (a moje kamarádky, taky aupairky většinou taky) tak se snažíme cestovat spolu, další výlet máme teď v září do Chicaga, kam se strašně moc těším a teď jsem s rodinkou na dovolený v East Hampton, tak je super, ze i s nima něco procestuju.
Musím říct, ze jsem narazila na úžasnou rodinu, a všem vám přeju, ať je vaše rodina, tak skvělá jako moje! Takže všichni co váháte vycestovat, udělejte to! Budu vám držet palce!

Anička 🙂