Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

New York, USA

Ahojky,

zdravím všechny z Long Islandu. Do USA jsem přijela koncem ledna, a musím uznat, že ten pobyt tady strašně rychle utíká. Já bydlím v rodince se 4 dětma (4 roky, 3 roky, 2 roky a 3 měsíce), děti jsou skvělý, užívám si s nima spoustu legrace, mám je moc ráda, občas děti samozřejmě vyváděj, ale kdo ne :D. Jelikož máme mimčo, tak HM je doma a máme spolu úžasný vztah, chová se ke mně strašně hezky. Takže se nebojte, ze všichni co pracuji z domu nebo vůbec nepracují vám budou lézt na nervy, já se za celých těch 7 měsíců s moji HM ani jednou nepohádala.
Od tý doby co jsem přijela, tak jsem stihla navštívit pár skvělých měst jako například LA, San Diego, Philadelphia, Washington D.C., a už mám naplanovaný další výlety. Jelikož mám víkendy off (a moje kamarádky, taky aupairky většinou taky) tak se snažíme cestovat spolu, další výlet máme teď v září do Chicaga, kam se strašně moc těším a teď jsem s rodinkou na dovolený v East Hampton, tak je super, ze i s nima něco procestuju.
Musím říct, ze jsem narazila na úžasnou rodinu, a všem vám přeju, ať je vaše rodina, tak skvělá jako moje! Takže všichni co váháte vycestovat, udělejte to! Budu vám držet palce!

Anička 🙂

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?