Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Velká Británie, léto 2018

Ahoj všem a hlavně budoucím au-pairkám

ráda bych se podělila o svůj žážitek jako au-pair v Londýně – přímo části Mill Hill. Byla jsem nadšená z této myšlenky už při zařizování všech věcí ohledně vycestování. Chtěla jsem si samozřejmě zlepšit angličtinu, poznat nové lidi a odpočinout si od lidí v Čechách. Tak my au-pair cesta přišla jako nejlepší. Vybrala jsem si ke spolupráci agenturu COOLAGENT , což byla nejlepší volba (konkr. s paní Emílií). Vše šlo hladce a velmi rychle.

Pak nastal den D a já odletěla na 2 měsíce úplně poprvé sama do cizí země, kde jsem se musela spolehnout pouze sama na sebe. Po příletu jsem měla ještě komplikaci, že na mě nikdo nečekal, tudíž jsem musela volat své host mum, která se moc omlouvala, že musím chvíli vydržet, jelikož se taxík zpozdil. Při příjezdu do rodiny jsem cítila úlevu, jelikož moje host mum byla opravdu skvělá a moc milá. Stejně tak i můj host dad. To jsem ale nečekala, co přijde následující den, když jsem uviděla děti poprvé. Starala jsem se o dvě holčičky, ani jedna si nechtěla hrát, absolutně se mnou nekomunikovali. Byla jsem trochu v rozpacích ale každý říkal, že se to časem srovná. A měli pravdu. Během 14 dní se vše dalo do pořádku a já byla opravdu štastná. Našla jsem si spoustu nových kamarádů, jak z Anglie, tak z jiných zemí. Bylo to pro mě nejlepší léto, které jsem doposud měla. Získala jsem zkušenosti, které mi už nikdy nikdo nevezme. Všechny mé cíle či očekávání toto „dobrodružství“ splnilo. Ze začátku je to trochu boj, ale určitě stojí za to!!!

Aneta

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?