Au Pair Andrea, Maryland – listopad 2014

Ahoj Dito,

děkuji za email. Opravdu mě to potěšilo! Státy užívám jak jen to jde… aklimatizace proběhla asi ze dne na den. Haha! Narazila jsem na skvělou rodinku, takže jsem měla do třetice mé aupairkovské kariéry asi fakt štěstí! Jen je fakt k neuvěření, kolik holek je v rematch a jak si všechny ty aupair furt jen stěžují. Nechápu, co čekaly?! Taky jsem občas vyřízená, ale tak kdo by po 8 hodinách denně s dětmi nebyl :).
Zrovna jsme se vrátili z dovolené z Floridy (jinak jsme v Marylandu), kde jsme byli na svatbě host mum bratra. Poznala jsem celou rodinu a upřímně řečeno si myslím, že mě odsud jen tak nikdo nedostane. :)))
Kéž by ostatní holky měly aspoň z poloviny tak skvělou rodinu jako já. Stručně řečeno, jsem ráda, že jsem do toho šla, i když to byly na začátku nervy. A neskutečně děkuji za všechnu pomoc! Vím, že jsem byla super rychlý případ a snad i bez komplikací, ale bez pomoci bych to rozhodně nezvládla. Doufám, že v Praze všechno klape tak jak má a že je čím dál tím více holek, co chce vyrazit za moře!
Děkuji ještě jednou moc za email.
Posílám velký pozdrav z USA
Andrea