Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Listopad 2014

Ahoj Dito,

děkuji za email. Opravdu mě to potěšilo! Státy užívám jak jen to jde… aklimatizace proběhla asi ze dne na den. Haha! Narazila jsem na skvělou rodinku, takže jsem měla do třetice mé aupairkovské kariéry asi fakt štěstí! Jen je fakt k neuvěření, kolik holek je v rematch a jak si všechny ty aupair furt jen stěžují. Nechápu, co čekaly?! Taky jsem občas vyřízená, ale tak kdo by po 8 hodinách denně s dětmi nebyl :).
Zrovna jsme se vrátili z dovolené z Floridy (jinak jsme v Marylandu), kde jsme byli na svatbě host mum bratra. Poznala jsem celou rodinu a upřímně řečeno si myslím, že mě odsud jen tak nikdo nedostane. :)))
Kéž by ostatní holky měly aspoň z poloviny tak skvělou rodinu jako já. Stručně řečeno, jsem ráda, že jsem do toho šla, i když to byly na začátku nervy. A neskutečně děkuji za všechnu pomoc! Vím, že jsem byla super rychlý případ a snad i bez komplikací, ale bez pomoci bych to rozhodně nezvládla. Doufám, že v Praze všechno klape tak jak má a že je čím dál tím více holek, co chce vyrazit za moře!
Děkuji ještě jednou moc za email.
Posílám velký pozdrav z USA
Andrea

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?