Au Pair Alžběta – Massachusetts, USA

Zdravím 🙂

Tak jsem v USA už měsíc, strašně to letí! Každopádně za ten měsíc mám tolik zážitků a zkušeností asi jako za pět let v ČR :D. Moje HF je naprosto skvělá! Krásně se o mě starají, berou mě jako vlastní. Host kids (dva kluci, 3 a 6 let) jsou divocí, ale to se dalo čekat! 😀 každopádně jsou skvěle vychovaní, takže naprosto bez problémů!
Bydlíme v typickém americkém domě na předměstí Bostonu 🙂 Za ten měsíc jsem se podívala už do NYC, s HF jsme byli na dovolené v Severní Karolíně, Virginii a v North Adams – atmoška jak blázen! 🙂 S českýma au-pairs jsme byly na víkend na ostrově Martha’s Vineyard, překrásnej ostrov! Písečný pláže, oceán, sluníčko – ráj! A příští týden se chystáme se s HF na týdenní dovolenou na Rhoad Island!
Holky/kluci vůbec není pravda, že se s aupair platem nedá moc vyžít, já jsem v jednom z nejdražších států v USA a nemám žádný problém s penízkama na cestování, dobroty, kafíčka, hadříky apod! – a že je toho opravdu dost!! 😀 ten výběr jídla, oblečení, techniky a všeho ostatního je naprosto nepopsatelnej, to musíte opravdu zažít sami, abyste pochopili 🙂
Amíci jsou přesně takoví jak jsem čekala, naprosto free, usměvaví, otevření, nic není problém.  Cítím se tady naprosto skvěle.
Sečteno podtrženo = už teď vím, že je to jedno z nejlepších rozhodnutí, jaký jsem v životě udělala! Byly to starosti, nervy, stres, ale STOJÍ TO ZA TO! Neváhejte a vyjeďte poznat svět!
Tímto bych i ráda moc moc mooc poděkovala Vám Kamilo, za ochotu a pomoc při plnění mého american dream, jste skvělá! 🙂
Držím vám všem future au-pairs palce!
Bětka