Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Massachusetts, USA

Zdravím 🙂

Tak jsem v USA už měsíc, strašně to letí! Každopádně za ten měsíc mám tolik zážitků a zkušeností asi jako za pět let v ČR :D. Moje HF je naprosto skvělá! Krásně se o mě starají, berou mě jako vlastní. Host kids (dva kluci, 3 a 6 let) jsou divocí, ale to se dalo čekat! 😀 každopádně jsou skvěle vychovaní, takže naprosto bez problémů!
Bydlíme v typickém americkém domě na předměstí Bostonu 🙂 Za ten měsíc jsem se podívala už do NYC, s HF jsme byli na dovolené v Severní Karolíně, Virginii a v North Adams – atmoška jak blázen! 🙂 S českýma au-pairs jsme byly na víkend na ostrově Martha’s Vineyard, překrásnej ostrov! Písečný pláže, oceán, sluníčko – ráj! A příští týden se chystáme se s HF na týdenní dovolenou na Rhoad Island!
Holky/kluci vůbec není pravda, že se s aupair platem nedá moc vyžít, já jsem v jednom z nejdražších států v USA a nemám žádný problém s penízkama na cestování, dobroty, kafíčka, hadříky apod! – a že je toho opravdu dost!! 😀 ten výběr jídla, oblečení, techniky a všeho ostatního je naprosto nepopsatelnej, to musíte opravdu zažít sami, abyste pochopili 🙂
Amíci jsou přesně takoví jak jsem čekala, naprosto free, usměvaví, otevření, nic není problém.  Cítím se tady naprosto skvěle.
Sečteno podtrženo = už teď vím, že je to jedno z nejlepších rozhodnutí, jaký jsem v životě udělala! Byly to starosti, nervy, stres, ale STOJÍ TO ZA TO! Neváhejte a vyjeďte poznat svět!
Tímto bych i ráda moc moc mooc poděkovala Vám Kamilo, za ochotu a pomoc při plnění mého american dream, jste skvělá! 🙂
Držím vám všem future au-pairs palce!
Bětka
 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?