Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Anička B., program COOL HOSPITALITY, jaro 2015

Dobrý den Jarko,
velice se Vám omouvám za zpožděnou odpověď, ale čas tu utíká jako splašený.:-D Jak se daří Vám? Vše je v pořádku a se vším jsem spokojená. Práce je tu někdy náročná, s tím jsem samozřejmě počítala, a velice mě baví. Dokonce máme možnost přesčasů, což se samozřejmě vyplatí. Jak se pomalu blíží léto, tak tu máme častěji svatby, které jsou kolikrát jako z pohádky (zvlášt ty skotské). Hotel je vlastně zámek z 16. století a hlavní budovu se snaží udržet v tomto duchu. Dále jsou zde 2 moderní budovy, které nabízí pokoje dnešního rázu. Naštěstí ( i možná naneštěstí) pracuji většinou v historické části, jen nevýhoda spočívá v tom, že nejsou výtahy a vše se musí šetrně udržovat, protože vybavení je součástí Britského dědictví. Jako Češka jsem tu jediná a mohu potvrdit, že je to k nezaplacení. Angličtina šla razantně vzhůru. 😉 Má manažerka je vitální postarší dáma ze Skotska, která se snaží své kolegy udržovat v dobré náladě. Nezažila jsem tu žádné hádky a výraznější nespokojenost ze strany kolegů. Samozřejmě se mi stýská po blízkých, ale bylo mé rozhodnutí se sem vydat. Londýn je od Eghamu vzdálený cca 30km, takže se ve volném čase mohu vydat tam nebo jen tak chodit po okolí, které je typicky anglické a krásné. Rozhodně, vše je zde zkušenost k nezaplacení a děkuji Vám za zprostředkování. S Vaší agenturou jsem velice spokojená a doporučuji ji ostatním. Přeji pěkný den.

S pozdravem
Anička

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?