Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Program pracovní praxe v Řecku

Dobry den Jarko,
moc se omlouvam za zpozdenou reakci, ale internet mi nakonec nevysel… takze jsem tu byla pouze jednou a to byla rychlovka… takze pisu, ze jsme v poradku dorazila, nakonec jsem si vzala taxika, tak aspon jsem to mela bez problemu. Jinak prace je skoro tak, jak  jak bylo psano ve smlouvach, je docela narocna, jako asistentka cisnika se docela hodne nabeham…. ale tak co, jak je to opravdu nabite praci, tak to zas utece. Bylo tezke si zvykat, vlastne si stale jeste zvykam na to ukrutne teplo, kdyz clovek pracuje, ale asi to chce cas. Preji krasne leto plne slunicka, aspon tak jako tady
dekuji napisanou ,Andrea 
Recko1.JPG Recko2.JPG Recko3.jpg

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?