Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Alexandra, Au Pair ve Velké Británii

S agenturou jsem velice spokojená, velmi rychlé jednání, milý přístup a  cenově přijatelná. Velmi si cením, že se vážně zajímají o své klienty a celková komunikace probíhá bez problému. Coolagent můžu jedině doporučit. 🙂

Co se týče zážitku a výletů, tak jich zatím moc nemám, protože tu jsem teprve 4 týdny. Ale už teď přemýšlím o prodloužení pobytu. Bydlím u vážně skvělý rodiny, kde se táta snaží udělat vše pro to, abych se tu cítila jako doma. Často mě bere dopoledne na kávu a něco dobrého. A minulý týden jsme spolu navštívili nedalekou vesničku, kde mají tu nejlepší domácí zmrzlinu. Moje angličtina není na dobré úrovni, ale rodině to nevadí a snaží se mi se vším pomoc. Samozřejmě se učím i já, protože to byl taky jeden z důvodu, proč jsem tady. Bydlím ve městě Middlesbrough a líbí se mi zde. Navštívila jsem tu muzeum, parky, obchodní centrum a spoustu kaváren. Taky jsem už měla s rodinou pravou anglickou snídani a typickou “sunday dinner”. Minulý víkend jsem strávila v Birminghamu s kamarádkou Simonou. Byly jsme v obřím nákupním centru a podívat se po okolí. Večer jsem přespala u její rodiny v Coventry. S nimi jsme jeli i další den do zábavního skákacího centra pro děti. Na další dny/víkendy mám naplánované opět výlety, tak se moc těším, až vše uskutečním. V příloze zasílám nějaké fotky, ale bohužel jich moc není, protože mám spíše videa:)

S pozdravem

Alexandra

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?