První máj, lásky čas i v zahraničí :-)

Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas… tak tyto verše známe snad všichni. A všichni také nejspíš víme, co to znamená, když je jaro a láska ve vzduchu, když stromy začínají kvést a se svým milovaným se políbíme pod třešní. Těší nás, když můžeme schovat teplé kabáty do skříně a jen tak nalehko vyrazíme na romantickou procházku do přírody. Že jste toho pravého, nebo tu pravou, ještě nepotkali? Právě vám někdo zlomil srdce? Tak na co čekáte? Vydejte se lásce naproti a neomezujte se jen na české luhy a háje. Zamilovat se dá všude, třeba i v zahraničí. A proč právě zrovna tam?

  • Neexistuje lepší způsob, jak se naučit cizí jazyk, než v lásce a vztahu. Slovní zásoba se vám rychle rozšíří. Zapomeňte na biflování všech těch úmorných předminulých a předbudoucích časů. Dostanete je pod kůži automaticky a bez jakékoliv námahy.

  • Vaše nová láska vás zasvětí do různých zajímavých krajových zvyklostí. Poznáte mentalitu lidí, ochutnáte místní speciality, seznámíte se s historií země a jejími tradicemi.
  • Cestujete rádi? Pak se vydejte s tím, pro koho bude vaše srdce bít, třeba napříč celou zemí. Navštívit můžete světoznámé galerie, kochat se překrásnou architekturou, nechat se unášet přírodními scenériemi. Dovedete si představit lepšího průvodce cizí zemí, než člověka, který vás tímto krajem provede doslova za ruku a s láskou?
  • Milujete sluncem zalité pláže, nebo romantický východ slunce? Je libo francouzské pobřeží, malebné řecké bílé útesy a skály, nebo snad trochu chladnější Kanada, kde si navíc přijdou na své vášniví rybáři a rybářky? Všechnu tu krásu můžete pozorovat ve dvou, a míst, kam se s námi můžete podívat, je opravdu hodně. Stačí si jen prolistovat katalog, nebo prozkoumat naši nabídku na webu.
  • Říká se, že vztahy v cizině se navazují mnohem snadněji, než doma. Možná je to proto, že z člověka spadnou zábrany, možná proto, že když nehledáte vztah příliš vážný, tak u toho tolik nepřemýšlíte. Ať už je to jakkoliv, rozhodně stojí za to to vyzkoušet a když nic, aspoň si procvičíte konverzaci.
  • Zahraniční pobyt, ať už pracovní, nebo jazykový, si určitě zaslouží nějaké to zpestření. Tím může být návštěva místních butiků, nebo slavné katedrály, ale toto všechno a nejen to vám půjde lépe ve dvou. Váš miláček vám navíc řekne o tipech na místa, která v průvodcích chybí a stojí za to je navštívit.
  • Zamilovat se je většinou jen začátek. Vzplanutí vášní mnohdy přechází ve vztah a mít partnera v zahraničí může mít spoustu výhod. K nim patří časté cestování za svojí láskou a někdy i přestěhování se za ní. A pak budete mít nekonečné možnosti poznávat cizí zemi až do největších detailů. To je něco, o čem mnozí sní.
  • Vztah s cizincem prý bývá mnohem intenzivnější, než s krajanem. Je v něm plno výzev, řada nových, nepoznaných záležitostí a situací. Připravte se i na překážky a drobné potíže, ale to je právě to, co vás stmelí a posílí.
  • Pokud patříte mezi dobrodruhy a rádi se svým kamarádům pochlubíte něčím, co oni nemají a nezažijí, pak je pro vás láska s cizincem to pravé. Vydat se na cestu do zahraničí s cílem najít toho pravého může být trochu oříšek, dejte si to jako bonus navíc. Štěstí přeje připraveným a vy rozhodně máte čím zaujmout. Už jen tím, že se nebojíte trochu zariskovat a vyzkoušet něco nového. Kromě pracovních či jazykových zkušeností tak získáte i nová přátelství a budete-li chtít, nejspíš i novou lásku, o kterou možná stojíte.

Tak o čem ještě přemýšlíte? Možná na vás už dávno někdo někde toužebně čeká, a vy se stále ne a ne rozhodnout. Neváhejte dlouho a vydejte se s námi do zahraničí co nejdříve, ať můžete zažít to, po čem vaše srdce touží. Sbalte si vše potřebné, pro jistotu se naučte i pár základních frází, které se v lásce mohou hodit, a hurá za dobrodružstvím. Vše potřebné a méně romantické nechte na nás. A když bude potřeba a něco se nezdaří, rádi vám pomůžeme. Pojďte si s námi naplánovat cestu snů, při které ani láska chybět nemusí.

Chcete prožít léto v Řecku nebo ve Španělsku? Právě teď probíhá tato akce

Celou akční nabídku najdete zde

Nezapomeňte se s Vaši novou láskou pochlubit i nám na našem Instagramu pod hastagem #coolagentonline

COOLAGENT

Vaše cesta do světa