COOL Job in London

Katalog pic CZ      nezavazna registrace CZ

Pracovní pobyt v Londýně je určený pro mladé lidi, kteří chtějí cestovat a pracovat v Londýně. Naše partnerská agentura sídlí přímo v centru a jejich služby budete mít předplacené na dobu 6 měsíců. Po tuto dobu můžete využívat jejich asistenci s hledáním pozice, i kdybyste chtěli po tuto dobu pozici vyměnit. Po příjezdu absolvujete ústní pohovor kvůli ověření angličtiny, společně připravíte/upravíte Váš životopis a následně se dohodnete na pohovorech u konkrétních poskytovatelů pracovní praxe. Na každý den budete mít zajištěn min. 1 pohovor až do doby, dokud Vás některý poskytovatel pracovní praxe nepotvrdí. To většinou trvá 2-7 dnů, závisí to ale na úrovni Vaší angličtiny, čím nižší je znalost angličtiny, tím déle může nalezení pozice pracovní praxe trvat. Všeobecně platí, že uchazeči s dobrou znalostí angličtiny si najdou pozici v průběhu 2-7 dní, se slabší znalostí to je cca 1-2 týdny. Partnerská agentura garantuje zajištění pozice pracovní praxe do 14 pracovních dnů od příletu.

Spolehněte se na agenturu, která je letos na trhu 25 let!
Jsme team mladých lidí, kteří sami žili nějakou dobu v zahraničí, provedeme Vás celým procesem od A do Z a můžete se na nás obrátit i po celou dobu Vašeho pobytu. Rozhodněte se pro změnu v životě, vystupte ze své komfortní zóny, prožijte skvělých pár měsíců v zahraničí a nebudete litovat 🙂

London_panorama_TH1

Programový poplatek: 2.490,- Kč / hradí se v ČR, dále se platí přímo v partnerské agentuře v Londýně:

– v období leden-listopad (vyjma srpna) – 325,- GBP/osoba
– v měsících srpen a prosinec – 275,- GBP/osoba

PLUS depozit a poplatek za ubytování podle zvoleného typu.

Vhodné pro: jednotlivce / páry
Věk: min. 18 let
Úroveň Angličtiny: min. mírně / středně pokročilá
Minimální délka kontraktu: 2 měsíce
Praxe: je výhodou, ale není nutná
Lokality: Londýn
Pozice: „public-facing“ pozice, kde se vyžaduje velmi dobrá znalost angličtiny, protože uchazeč je v přímém kontaktu se zákazníky, hosty apod. Mezi tyto pozice patří např. barman/ka, číšník/číšnice, prodavač/ka, recepční apod., „non public-facing“ pozice, kde nepřicházíte do styku se zákazníky a nevyžaduje se výborná znalost angličtiny. Tyto pozice jsou např. pomoc v kuchyni, pomocný číšník, umývač nadobí, uklízeč/ka, roznašeč pizzy apod.
Ubytování: vlastní nebo zajišťuje partnerská agentura
Nabízená odměna: 6,45,- GBP/hod – 8,72,- GBP/hod. (podle platných britských zákonů od 1.4.2020). Z odměny se odpočítávají zákonné srážky.
Kdy se zaregistrovat: minimálně 2 týdny předem

UBYTOVÁNÍ:
Zájemci si mohou zajistit buď ubytování sami nebo přes partnerskou agenturu.

Na výběr jsou 2 možnosti ubytování:

London_metro_THHOUSESHARE – sdílené domy s více spolubydlícími. Lokality – Silvertown, Walthamstow, Tottenham, Forest gate, Leyton atd. K dispozici jsou 1 a 2-lůžkové pokoje, sdílená kuchyně, koupelna a obývací pokoj. Ubytování je vhodné, pokud plánujete pobyt na min. 2 a více měsíce. V domech máte k dispozici TV, ledničku, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Ceny se mění v závislosti na sezoně a volných kapacitách, ale bývají v tomto rozmezí:

 • 1-lůžkový pokoj: 125-150,- GBP/týden/osoba
 • 2-lůžkový pokoj: 90-125,- GBP/týden/osoba

Po příjezdu se vždy platí vratný depozit ve výši 2-4 týdenního nájmu a nájemné na první dva týdny. Depozit se vrací na konci pobytu při dodržení výpovědní lhůty 2-4 týdny.

STUDENTSKÉ REZIDENCE/APARTMÁNY – najdete zde studenty z celého světa ve věku mezi 18-30 lety, což Vám otvírá další možnosti, kde si můžete procvičovat svoji angličtinu a najít si nové přátele. V rezidenci je k dispozici TV místnost, pracovna, koupelna, kantýna a automat s občerstvením. Ceny se mění v závislosti na sezoně a volných kapacitách, ale bývají v tomto rozmezí:

 • 1-lůžkový pokoj: 242,- GBP/týden/osoba
 • 2-lůžkový pokoj: 148,- GBP/týden/osoba
 • více-lůžkový pokoj: 109-123,- GBP/týden/osoba

Po příjezdu se platí vratný depozit ve výši 1-4 týdenního nájmu a nájemné na první dva týdny. Depozit se vrací na konci pobytu při dodržení výpovědní lhůty 2-4 týdny. Ložní prádlo a příbor není zahrnutý, je však možné zakoupit si set za 55,- GBP.

London_phone_TH5London_bridge_TH6

PROGRAMOVÝ POPLATEK ZAHRNUJE :

 • online kurz cestovního ruchu
 • poplatky organizátora – zahraniční agentury
 • asistenční služby
 • veškerý poradenský servis před odletem
 • podrobný manuál o životě, práci a formalitách v Británii
 • garanci zajištění pozice pracovní praxe do 14 pracovních dnů a asistenční služby partnerské agentury po dobu 6 měsíců od příletu
 • možnost obrátit se na 24-hod. non stop HELP LINE

SAMOTNÉ ZPROSTŘEDKOVÁNÍ POZICE JE ZDARMA!

logo_coolagent10perc

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Kamilu

Kamila Hort, coolagent@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

REGISTRACE NA PROGRAM PRACOVNÍ PRAXE V LONDÝNĚ – stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).

Práci v Londýně si nenechte ujít! 🙂