COOL Job in London

Katalog pic CZ      nezavazna registrace CZ

NOVINKA – základní kurz cestovního ruchu zahrnutý v programovém poplatku !  INFO

Tento PROGRAM je určený pro mladé lidi, kteří chtějí cestovat a pracovat v Londýně. Naše partnerská agentura Vám zajistí ubytování od prvního dne v Londýně. Na výběr je více možností. Před odjezdem si vyberete tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Po úvodní konzultaci Vám zajistí několik pracovních pohovorů s potenciálními poskytovateli pracovní praxe. Zároveň dostanete i UK sim kartu, abyste byli dostupní jednak pro potenciální poskytovatele pracovní praxe i pro partnerskou agenturu, když Vám bude volat kvůli termínům pohovorů.

Program je vhodný pro všechny zájemce, kteří chtějí zažít dobrodružství, poznat Británii, vydělat si peníze – a může být i tím nejvhodnějším řešením, jak se zdokonalit v angličtině, získat praktické zkušenosti a obohatit si životopis. Vše si můžete zařídit rychle a jednoduše z pohodlí domova.

London_panorama_TH1

UBYTOVÁNÍ:
Zájemci si mohou zajistit buď ubytování níže nebo ubytování přes naši druhou partnerskou agenturu, které je levnější INFO ZDE.

Díky dlouholetým zkušenostem má naše partnerská agentura bohatou síť kontaktů, a proto jsou schopni zajistit ubytování v 1.,2. a 3. zóně za velmi výhodné ceny.

Na výběr jsou 2 možnosti ubytování:

London_metro_THHOUSESHARE – sdílené domy s více spolubydlícími. K dispozíci jsou 1 a 2-lůžkové pokoje, sdílená kuchyně, koupelna a obývací pokoj. Ubytování je vhodné, pokud plánujete pobyt na min. 2 a více měsíců. V domech máte k dispozíci TV, ledničku, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Ceny se mění v závislosti na sezoně a volných kapacitách, ale bývají v tomto rozmezí:

  • 1-lůžkový pokoj: 125-150,- GBP/týden/osoba
  • 2-lůžkový pokoj: 90-125,- GBP/týden/osoba
  • více-lůžkový pokoj: 75-95,- GBP/týden/osoba

Po příjezdu se vždy platí vratný depozit ve výši 2-4 týdenního nájmu a nájemné na první dva týdny. Depozit se vrací na konci pobytu při dodržení výpovědní lhůty 2-4 týdny.

STUDENTSKÉ REZIDENCE/APARTMÁNY – najdete zde studenty z celého světa ve věku mezi 18-30 lety, což Vám otvírá další možnosti, kde si můžete procvičovat svoji angličtinu a najít si nové přátele. V rezidenci je k dispozici TV místnost, pracovna, koupelna, kantýna a automat s občerstvením. Ceny se mění v závislosti na sezoně a volných kapacitách, ale bývají v tomto rozmezí:

  • 1-lůžkový pokoj: 242,- GBP/týden/osoba
  • 2-lůžkový pokoj: 148,- GBP/týden/osoba
  • více-lůžkový pokoj: 109-123,- GBP/týden/osoba

Po příjezdu se platí vratný depozit ve výši 1-4 týdenního nájmu a nájemné na první dva týdny. Depozit se vrací na konci pobytu při dodržení výpovědní lhůty 2-4 týdny. Ložní prádlo a příbor není zahrnutý, je však možné zakoupit si set za 55,- GBP.

 London_panorama_TH2

GARANCE ZAJIŠTĚNÍ POZICE PRACOVNÍ PRAXE:

London_phone_TH5Naše partnerská agentura sídlí přímo v centru Londýna a po dobu celých 6 měsíců Vám vždy ráda poradí a pomůže ohledně Vašeho pobytu v Londýně. Po příjezdu absolvujete ústní pohovor kvůli ověření angličtiny, společně připravíte/upravíte Váš životopis a následně se dohodnete na pohovorech u konkrétních poskytovatelů pracovní praxe. Na každý den zajistí min. 1 pohovor až do doby, dokud si nenajdete pracovní praxi. Většinou trvá nalezení pracovní praxe 2-7 dnů, samozřejmě to závisí na úrovni angličtiny, čím nižší je znalost angličtiny, tím dele může nalezení pozice pracovní praxe trvat. Všeobecně platí, že uchazeči s dobrou znalostí angličtiny si najdou pozici v průběhu 2-7 dní, se slabší znalostí to je cca 1-2 týdny. Partnerská agentura garantuje zajištění pozice pracovní praxe do 14 pracovních dnů od příletu.

Pozice je možné rozdělit do dvou kategorií:

public-facing“ pozice, kde se vyžaduje velmi dobrá znalost angličtiny, protože uchazeč je v přímém kontaktu se zákazníky, hosty apod. Mezi tyto pozice patří např. barman/ka, číšník/číšnice, prodavač/ka, recepční apod.
non public-facing“ pozice, kde nepřicházíte do styku se zákazníky a nevyžaduje se výborná znalost angličtiny. Tyto pozice jsou např. pomoc v kuchyni, pomocný číšník, umývač nadobí, uklízeč/ka, roznašeč pizzy apod.

Většina pozic je v 1. a 2. zóně Londýna a jsou relativně blízko i k ubytování, cca 20-25 minut veřejnou dopravou. Průměrná měsíční odměna je okolo 900,- GBP.

Vrácení daní: si lze zařídit přes firmu DENTAX po návratu ze zahraničí, POŽÁDAT O VRÁCENÍ DANÍ

London_bridge_TH6PROGRAMOVÝ POPLATEK:

Před odjezdem do Londýna:
2.490,- Kč – rezervační poplatek splatný před odjezdem

Po akceptaci do programu/před příjezdem do Londýna:

  • v období leden-listopad (vyjma srpna) – 325,- GBP/osoba
  • v měsících srpen a prosinec – 275,- GBP/osoba

PLUS depozit a poplatek za ubytování podle zvoleného typu.

logo_coolagent10perc

Pro detailnější informace kontaktujte naše koordinátorky:

Brno:  Jarka Dudíková, jarka@coolagent.cz

Praha: Kamila Tomančáková, studium@coolagent.cz

Londýnlondyn@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

REGISTRACE NA PROGRAM PRACOVNÍ PRAXE V LONDÝNĚ – stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).