COOL Job in London

Katalog pic CZ      nezavazna registrace CZ

NOVINKA – základní kurz cestovního ruchu zahrnutý v programovém poplatku !  INFO

Tento PROGRAM je určený pro mladé lidi, kteří chtějí cestovat a pracovat v Londýně. Naše partnerská agentura sídlí přímo v centru a jejich služby budete mít předplacené na dobu 6 měsíců. Po tuto dobu můžete využívat jejich asistenci s hledáním pozice, i kdybyste chtěli po tuto dobu pozici vyměnit. Po příjezdu absolvujete ústní pohovor kvůli ověření angličtiny, společně připravíte/upravíte Váš životopis a následně se dohodnete na pohovorech u konkrétních poskytovatelů pracovní praxe. Na každý den budete mít zajištěn min. 1 pohovor až do doby, dokud Vás některý poskytovatel pracovní praxe nepotvrdí. To většinou trvá 2-7 dnů, závisí to ale na úrovni Vaší angličtiny, čím nižší je znalost angličtiny, tím déle může nalezení pozice pracovní praxe trvat. Všeobecně platí, že uchazeči s dobrou znalostí angličtiny si najdou pozici v průběhu 2-7 dní, se slabší znalostí to je cca 1-2 týdny. Partnerská agentura garantuje zajištění pozice pracovní praxe do 14 pracovních dnů od příletu.

Program je vhodný pro všechny zájemce, kteří chtějí zažít dobrodružství, poznat Británii, vydělat si peníze – a může být i tím nejvhodnějším řešením, jak se zdokonalit v angličtině, získat praktické zkušenosti a obohatit si životopis. Vše si můžete zařídit rychle a jednoduše z pohodlí domova.

London_panorama_TH1

Programový poplatek: 2.490,- Kč / hradí se v ČR, dále se platí přímo v partnerské agentuře v Londýně:

– v období leden-listopad (vyjma srpna) – 325,- GBP/osoba
– v měsících srpen a prosinec – 275,- GBP/osoba

PLUS depozit a poplatek za ubytování podle zvoleného typu.

Vhodné pro: jednotlivce / páry
Věk: min. 18 let
Úroveň Angličtiny: min. mírně / středně pokročilá
Minimální délka kontraktu: 2 měsíce
Praxe: je výhodou, ale není nutná
Lokality: Londýn
Pozice: „public-facing“ pozice, kde se vyžaduje velmi dobrá znalost angličtiny, protože uchazeč je v přímém kontaktu se zákazníky, hosty apod. Mezi tyto pozice patří např. barman/ka, číšník/číšnice, prodavač/ka, recepční apod., „non public-facing“ pozice, kde nepřicházíte do styku se zákazníky a nevyžaduje se výborná znalost angličtiny. Tyto pozice jsou např. pomoc v kuchyni, pomocný číšník, umývač nadobí, uklízeč/ka, roznašeč pizzy apod.
Ubytování: vlastní nebo zajišťuje partnerská agentura
Nabízená odměna: min. 5,90,- GBP/hod – min. 7,83,- GBP/hod. (podle platných britských zákonů od 1.4.2018). Z odměny se odpočítávají zákonné srážky.
Kdy se zaregistrovat: minimálně 2 týdny předem
Vrácení daní:
 si lze zařídit přes firmu DENDAX po návratu ze zahraničí, POŽÁDAT O VRÁCENÍ DANÍ

UBYTOVÁNÍ:
Zájemci si mohou zajistit buď ubytování sami nebo přes partnerskou agenturu.

Na výběr jsou 2 možnosti ubytování:

London_metro_THHOUSESHARE – sdílené domy s více spolubydlícími. Lokality – Silvertown, Walthamstow, Tottenham, Forest gate, Leyton atd. K dispozici jsou 1 a 2-lůžkové pokoje, sdílená kuchyně, koupelna a obývací pokoj. Ubytování je vhodné, pokud plánujete pobyt na min. 2 a více měsíce. V domech máte k dispozici TV, ledničku, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Ceny se mění v závislosti na sezoně a volných kapacitách, ale bývají v tomto rozmezí:

  • 1-lůžkový pokoj: 125-150,- GBP/týden/osoba
  • 2-lůžkový pokoj: 90-125,- GBP/týden/osoba

Po příjezdu se vždy platí vratný depozit ve výši 2-4 týdenního nájmu a nájemné na první dva týdny. Depozit se vrací na konci pobytu při dodržení výpovědní lhůty 2-4 týdny.

STUDENTSKÉ REZIDENCE/APARTMÁNY – najdete zde studenty z celého světa ve věku mezi 18-30 lety, což Vám otvírá další možnosti, kde si můžete procvičovat svoji angličtinu a najít si nové přátele. V rezidenci je k dispozici TV místnost, pracovna, koupelna, kantýna a automat s občerstvením. Ceny se mění v závislosti na sezoně a volných kapacitách, ale bývají v tomto rozmezí:

  • 1-lůžkový pokoj: 242,- GBP/týden/osoba
  • 2-lůžkový pokoj: 148,- GBP/týden/osoba
  • více-lůžkový pokoj: 109-123,- GBP/týden/osoba

Po příjezdu se platí vratný depozit ve výši 1-4 týdenního nájmu a nájemné na první dva týdny. Depozit se vrací na konci pobytu při dodržení výpovědní lhůty 2-4 týdny. Ložní prádlo a příbor není zahrnutý, je však možné zakoupit si set za 55,- GBP.

London_phone_TH5London_bridge_TH6

PROGRAMOVÝ POPLATEK ZAHRNUJE :

  • online kurz cestovního ruchu
  • poplatky organizátora – zahraniční agentury
  • asistenční služby
  • garanci zajištění pozice pracovní praxe do 14 pracovních dnů a asistenční služby partnerské agentury po dobu 6měsíců od příletu
  • možnost obrátit se na 24-hod. non stop HELP LINE

logo_coolagent10perc

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku Kamilu

Kamila Hort, coolagent@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

REGISTRACE NA PROGRAM PRACOVNÍ PRAXE V LONDÝNĚ – stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).