Přihláška

🇺🇸 Přihláška 🇺🇸
SUMMER CAMP AMERIKA

Nepropásni jedinečnou příležitost – podej si přihlášku!


Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Jarku
na emailu 📧 jarka@coolagent.cz, nebo tel. čísle 📞 +420 777 024 368


Poznej Ameriku s COOLAGENT! 🤩

1. REGISTRACE

Je potřeba, aby ses zaregistroval/a a vyplnil/a pár základních údajů. Registruješ se zde! Samotná registrace zabere ani ne minutu, tak neváhej!

2. PROFIL

Po registraci budeš mít přístup k vlastnímu online účtu a můžeš si začít vytvářet svůj profil. Je dobré o sobě a svých zkušenostech napsat, co nejvíce. Nemusíš vše vyplnit najednou, stačí, když si údaje uložíš a vrátíš se k nim později.

3. REFERENCE

Součástí přihlášky jsou také dvě reference od někoho, kdo zná tvé schopnosti a dovednosti a ví na jaké úrovni je máš. Vše, co musíš udělat, je nahrát jména a kontaktní údaje dotyčných osob do sekce reference. Poté obdrží e-mail s žádostí o vyplnění reference (v angličtině).

4. POHOVOR

Jakmile dokončíš většinu svého profilu, budeš si moci vybrat osobu, která s tebou provede pohovor. Zobrazí se ti seznam všech místních tazatelů ve tvé oblasti, takže si můžeš vybrat toho, který ti nejlépe vyhovuje, a kontaktovat je. Tvůj tazatel ti pomůže dokončit tvůj profil a může ti navrhnout, jak jej můžeš ještě vylepšit!

5. PLATBA

Než bude možné potvrdit čas a datum pohovoru, musíš ještě provést první platbu. Pokud neprojdeš fází pohovoru, bude ti platba automaticky vrácena – takže nemáš co ztratit!

6. ZPRÁVA

Po pohovoru dostaneš ještě několik dalších otázek, na které můžeš odpovědět online. Tvůj tazatel napíše zprávu, která se stane součástí tvého online profilu, abys sis ji mohl/a prohlédnout. Jakmile to bude hotové a budeme mít tvoje reference a policejní kontrolu, tvoje přihláška bude k dispozici na táborech a budeš oficiálně připraven/a, aby to bylo nabídnuto místo!

Celý proces ve zkratce

  1. registrace a vyplnění profilu
  2. online žádost, výběr tazatele a rezervace pohovoru + přidat reference
  3. pohovor – před pohovorem se musí zaplatit záloha
  4. přijetí – můžeš vybrat 3 nejlepší tábory, které preferuješ – pokud nebudeš na tyto tři tábory přijat/a, půjde tvoje přihláška do všech táborů
  5. umístění – je potřeba policejní kontrola
  6. vízum a odlet!

Pro nezávaznou registraci klikněte prosím SEM.

Pro podrobnější informace kontaktujte naše koordinátorky.

Jarka Dudíková, jarka@coolagent.cz, tel. +420 777 024 368